Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah kabul etsin tatlım özel bir günmüş o yüzden sadece hatırlatma amaçlı söylüyorum Tatlı varsa menümüzde geç saatlere bırakmayalım olur mu tatlım
Süpersin
Afiyet olsun tatlım

Kaptanım diyeceksin ki hepsi bi çırpıda gidecek. Bende 2 kg artıdayım ama yediklerimi toplasan 2 kg yapmaz
Aynen ya bir kase müsli dışında ağzıma lokma atmadım oğlumun ağzıma zorla soktuğu elmayı bile geri tükürdüm çaktırmadan sonuç artı

Aynen ya bir kase müsli dışında ağzıma lokma atmadım oğlumun ağzıma zorla soktuğu elmayı bile geri tükürdüm çaktırmadan sonuç artı
Spor yapmıştın tatlım kaslar şişmiş olabilir mi o yüzdendir artın kafana takma yarına düzelir canım

O kadar yeme o kadar spor yap sonuç artı gelsin aglayacam ya +450 ben 60 lar beklerken
Yağ hücresi kaybı olurken önce yağda su artışı olup sonra o su da gidip yağ küçülüyo diyolar canım ya bence sebep bu yağ yakmışsın yağlar seni terketmek istemediği için suyla dolmuş o su da gidecek bir iki güne birden kilo vereceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…