Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rahat şehir dimi orasi da zaten yakin birbirine ne sansliymissin
Evet çok güzel Ben orada eşimle de tanıştım Uşak benim için çok farklı Tarhanasına bayılırdım Susam ezmesi haşhaşı köpük helvası favorimdi

Evet çok güzel Ben orada eşimle de tanıştım Uşak benim için çok farklı Tarhanasına bayılırdım Susam ezmesi haşhaşı köpük helvası favorimdi
Ay ne güzel İste diyorum ya annem yine haşhasli çörek yapmis falan bizim evde eksik olmaz tarhana yapar hazirlariz sonbaharda

Bunları nerden buldun:))) efso gorunuyoo
Kerevizi pancari alirken yaprakli aliyoruz birde pazarcı kenara ayirmissa atmalik rica edip aliyoruz sarimsak yapragi,yesilsogan,nane,reyhan annem büyük saksilarda yetistiriyor

Soganlarin pirasalarin kök kismini atmiyor dikiyor ordan yeşillik olarak yeniden sürüyor

Ne güzel sarımsak yaprağını çok kimse bilmez, ben üstüne yumurta kırmayı da çok severim

Soğanlı peynirli yumurta yaptım kahvaltı için. Azıcık bal kaymak yapsam cokmu yoldan çıkmış olurum
Listende var mi
Kendine dur diyebileceksen ye
Ben diyetisyenle iken listeye katı uyuyordum mesela gecen paylastim haftanin iki gunu iki parmak kalinliginda kek vardi ya ben onu yemiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…