Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen cmt 58.5
Bu cmt 57.6
Fark: -900
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
IMG_20240217_101053.jpg

Ben ne zaman çıtır olucam :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ben ne zaman çıtır olucam
:KK70::KK70::KK70::KK70:
:KK45::KK45::KK45::KK45:
Hadi hadi ne kaldı şurada 🤩
Günaydınlar dün gece baya bozdum sağlıklı beslenmeyi

16 Şubat cuma
Saat 12:00
2 yumurta
Peynir zeytin havuz badem

Saat 16:00
Çiğ kaju

Saat: 18:00
1 kase mercimek çorbası
Çok az ekmek

Saat 22:00
3 çıtır peynir
2 parça tavuk
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Eşimin doğum günü çıkmıştık en azindan alkol tuketmedim asdf diye kendimi teselli edeyim birazdan tartilacagim
22 miiiiii 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Sağol kankişim

Masalahhh Masalahhh tebrikler

Tebrikler

Süper canım Tebrikler

Tebrikler

Tebrikler

Yinede çok iyi Tebrikler

Tebrikler

Hadi hayırlı olsun bol eksiler diliyorum paylaşırsan sevinirim fikir olur bizede

Tebrikler
Teşekkür ederim canım ♥️
Bir de kamu spotu yapayım smear, hpv testlerimizi düzenli yaptıralım , dün sonucumu aldım şükür yolunda ama gozumuzden kaçırmayalım. Kuzenim şu sıralar rahim ağzı kanseriyle savaşıyor çok çok süreç . Aşı olmadığıma pişmanım önceliğe alıp asimi olacağım
Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canım 😘
benim bu hafta hedefim 82 lere inmekti çok istiyordum ama olmadı aslında dün kabak yemegi yapmıştım ne zorluklarla sırf biraz daha eksi olayım diye ama olmadı malesef erken tartıldığım için sanırım yinede şükur ablam ❤️
Canım zor bir surectesin yinede kendine dikkat et ♥️
Gelelim günahlarımıza
Geçen hafta 66
Bu hafta 65.8
Eksi 200 grm
Elhan Elhan LenaG LenaG Cordelia Cordelia
😍 Vücut korumaya geçmiş olabilir sıkma canını ♥️
maşallah subhanallahhh 🥳🥳🥳👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 çok sevindim senin adına geliyor mu 6 lı sayılar
Canımsın teşekkür ederim ♥️
Eşime gösterdim iyi dedi sadece sizden gelen enerjinin 10 da biri gelmedi ondan 😅🙄
Hadi gel bana yetiş bak ben inemiyorum zaten 😍🧿
Bekle beniiiiii 😍😍😍😍

Bir de kamu spotu yapayım smear, hpv testlerimizi düzenli yaptıralım , dün sonucumu aldım şükür yolunda ama gozumuzden kaçırmayalım. Kuzenim şu sıralar rahim ağzı kanseriyle savaşıyor çok çok süreç . Aşı olmadığıma pişmanım önceliğe alıp asimi olacağım
Ne aşısı tatlım?
Kuzenine çok geçmiş olsun. 🙏🙏🙏🙏

:tokat:Hadi hadi ne kaldı şurada 🤩

22 miiiiii 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

Teşekkür ederim canım ♥️

Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canım 😘

Canım zor bir surectesin yinede kendine dikkat et ♥️

😍 Vücut korumaya geçmiş olabilir sıkma canını ♥️

Canımsın teşekkür ederim ♥️
Eşime gösterdim iyi dedi sadece sizden gelen enerjinin 10 da biri gelmedi ondan 😅🙄

Bekle beniiiiii 😍😍😍😍
öyle ya insa bu hafta daha iyi olur ❤️
walla insan böyle eksileri görünce çok mutlu oluyor kendi eksin gibi oluyor:KK19::KK60::KK36: diyosun ki bende daha çok gayret gostereyim ✨erkenden günü kapatayım💫. Emziriyorum diye detoks suyu falanda yapamiyorum. İnsa vereceğim ama spor olunca güzel gdiyor 😍
Eşler anlamıyor ki ya:tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat: boşver aynı heyecanı yasamıyor.. bizim icin 100 gr bile önemli ama 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Geçmiş olsun bende hep aşı olayını erteledim tesadüfen test yaptırdığım da öğrendim çok şükür başında yakalandım. Şimdi herkese bende mutlaka yaptırın diyorum

öyle ya insa bu hafta daha iyi olur ❤️
walla insan böyle eksileri görünce çok mutlu oluyor kendi eksin gibi oluyor:KK19::KK60::KK36: diyosun ki bende daha çok gayret gostereyim ✨erkenden günü kapatayım💫. Emziriyorum diye detoks suyu falanda yapamiyorum. İnsa vereceğim ama spor olunca güzel gdiyor 😍
Eşler anlamıyor ki ya:tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat::tokat: boşver aynı heyecanı yasamıyor.. bizim icin 100 gr bile önemli ama 🥳🥳🥳🥳🥳🥳
Aynen aynen anlamıyor canım. Boş bakıyor 😅
Katya istiyorum ikna edemiyorum 🙄
Bilezik istiyorum o da yok 🙄
Canım benim 😘 teşekkür ederim 😍

Haftaya bu durgunluk sona erer inşallah 🙏 Kilo artışı olmadığı için sevinme tarafını seçelim kuzum. :KK68:

haklısın abla inş bu hafta daha fazla eksi göreceğim
🫣🤣

Harikasın yoklukla bile devam etmişsin😍

Haftalık hedef koy canim 😍
68.8 olsun mesela 😍

Oooo 60 larda yer boşalmış 🤩😅

Gözün aydın iyi sonuçlar alırsın inşallah.
Takip etmemiz adına gün sonunda listemden farklı şunu yaptım diye belirt canım 😘

Oooo 2 günde gitti bu kilo öyle mi 🙄
Bide veremem diyordu birisi 🙄😅♥️

İnşallah çok heyecanlıyım en son lisese görmüştüm o kiloyu
Yerini ben doldururum inşallah 🤲♥️
aslında koyuyorum hedef ama spor yapmam lazım onunda etkisi var bence

X