Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ayy orayı biliyyorum yaa. geçen ay ilk diyete başladığımda kadıköye kitap almaya gitmiştim bende önünden geçerken eridim resmen o nasıl dükkan öyle vitrini gel beni ye diyo en sevdiğim tatlılar vardı waffle Berliner vs. eşim dedi gel oturup bişeyler yiyelim burda ama ben hayır dedim ve koşarak uzaklaştım. o günden sonra hiçbişe canımı acıtmıyor

Evdeki bayat ekmek ve pogacalari robottan geçirip gözleme yapacağım birazinida buzluğa atıp pizza yaparım. Ziyan olmasın günah
Haftasonu yapsana
Canim tadina bakmam lazimdi kacamagi mi yapmak istiyor?
Canim az su iciyor olabilir mi kedin? Suyunu takip ediyor musun?
Gardrop açık bulursa benimkiler içine girip en arkaya ilerliyor ki bulup çıkarmayalım, kaç kez içinde unuttuk
Benim Pakizede tencereleri yerlestirirken hemen oraya giriveriyor çık kız diyom kikekekeke diyor

Coleslaw marka mi canım
Haftasonu yapsana
Canim tadina bakmam lazimdi kacamagi mi yapmak istiyor?

Canim az su iciyor olabilir mi kedin? Suyunu takip ediyor musun?

Benim Pakizede tencereleri yerlestirirken hemen oraya giriveriyor çık kız diyom kikekekeke diyor
Yok bacii bu evde 3 boğaz daha var . 2si okula gidiyor. Ben ne yiycem o ne yiycek valla darladi bu ara. Aha yarın öğlen sebze götürmem gerek ne goturcem
Bebeler beslenme isteyecek. Eşim kahvaltı isteyecek. Poğaça sabah ve beslenme öğününü çözüyor. Bende kendime bakıyorum
Ama yapmadım hiç halim yok yatsam iyi olacak boğazım çok ağrıyor

Aaaa çok geçmiş olsun. Kıyamam

Ben ekmek yediğimden beri wc normale döndü

Ilac kullanıyor musun boğaz için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…