Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ah canım geçmiş olsun kuzucuğa

Aaa, öylemi oluyor, benimkinin biri de 2 sefer kumun dışına işedi, birdaha yapmadı, ben çok sıkıştı yetiştiremedi, yada öteki kediye kızdı dışına işedi diye düşünmüştüm

Son düzenleme:
Yok birden irkildi kaçtı biliyorum korktu. Benim farketmedigim bir şey oldu.
Birinde benim kız hem kendi korktu hem beni korkuttu, evde yalnızdım, o olmasa korkudan ölürdüm, ondan cesaret aldım, gerçi o olmasa o kadarda korkmayacaktım, neyse yinede iyiki varlar

Aaa, öylemi oluyor, benimkinin biri de 2 sefer kumun dışına işedi, birdaha yapmadı, ben çok sıkıştı yetiştiremedim, yada öteki kediye kızdı dışına işedi diye düşünmüştüm
yani işte kediye göre değişir sizinkiler kısır değilse kokuda bırakıyor olabilir. benimki 4 yaşında ve kısır ilk defa 10 gündür kumu dışına işiyor ilk günler her gün kusuyordu da o düzeldi şu ara keyfi yerinde ....

sanırım hep devam eden ilaçlarla anca kontrol altına alınabilen bir rahatsızlık. Çok geçmiş olsun
Şöyle kilo vermek lazım kilo verince şikayetlerin azalıyor ve ilaç kullanmak zorunda kalmiyorsun. Ben ilacı 3 4 ayda bir adet gördüğüm için kullanıyordum sonradan bıraktım çünkü başka şikayetim yoktu doktor bırak dedi senelerdir sorun yoktu bı bu ay böyle oldum sinavim var çok stresliyim ondan bence

Afiyet olsun canım sende ben gibi misin yalnızlığa hasret

14 Şubat Çarşamba

12:00
2 dilim siyah ekmek
Kaşar ve değişik peynir

17:00
Yarım ayva, 2 avuç nar
Yoğurt

18:00
6/7 tane peynirli brokoli
1 kase az bulgurlu yeşil mercimek çorbası
Biraz karışık kuruyemiş

1,5 lt su
2 kupa çay
1 kupa apaform
2 kupa kahve

Elhan Mthn83

iyi akşamlar herkese

LenaG Elhan

14 Şubat 2024 Çarşamba

sabah yok

öğlen 11.50
2,5 kuru kayısı

12.10
baharatlı 1,5 kemiksiz baget, küçük kase avokadolu karışık salata

ara 14.30
tarçınlı küçük elma, 1 yk granola

ara 16.10
2,5 ceviz, 2,5 kuru kayısı

akşam 19.00
3-4 yk soğanlı baharatlı tavuk bagetten kavurma
3-4 yk mercimekli bulgur pilavı
roka, pancar turşusu, 2 yk ev yoğurdu, 1tk bal (macun)

ara 20.30
1/2 kk fıstıklı tahin helvası (şekersiz, hurma suyuyla yapılmış)

şimdi naneli bir tür siyah çay içiyorum.

1,5 lt su

bugün kan şekerim dalgalıydı. o nedenle kısa aralarla yedim. zaten wc yine yok. belki ona faydası olur.

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun şalgam suyu çok severim ama benim ödem aşırı yüksek olduğu için içemiyorum artık

14.02.2024

Sabah işe öğle arası 11:00 2 dilim tbe çörek otu ve pul biber peynirle karıştırıp ekmeğe sürüp yedim yanında çayla (1 tatlı kaşığı şeker ekledim çaya )

Ara 15:30 200 ml yağsız süt,3 yk yulaf,yarım ölçek protein tozu,1 portakal,1 küçük muz

Akşam 3 köfte,bol roka salatası,1 avuç yağsız kızarmış patates,1 büyük bardak ayran

2.5 lt su
6636 adım

Elhan Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…