Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bakarım sadece kimsenin ayagi ayakkabısı bana değmesin
Sen yine iyisin o zaman
Bizim bir akraba fotosuna bile bakamıyor, birde fizyoterapist oldu
Terapide ne yapıyorsun dedik, çoraplarını çıkarttırmıyorum dedi
Bazı geceler birlikte yatardık, uyudu mu, uyanık mı diye ayağımızı bacağına dokundurarak kontrol ederdik

Cordelia

Hatta bi listemde şöyle bi not vardi
Fistik ezmesini fazla kacirip artı çıkmıştım...

"""""Leyla hep bunu yapiyorsun hep! Yeter artik kendine gel şu emeklerini boşa cikarma! Bunu yapip bir daha yaomayacagim diyorsun yine yapiyorsun lutfen artik yapma,geri döndüğünde ne kadar zorlandigini u nut ma!"""""

Not:yine aynisini yapti unuttu

Kendime not: leylaya dikkat et

14.02.2024

10:00 1 fincan kahve

12:00 kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmek
1 kapya biber 1 yeşil biber
1 domates
1 dilim peynir
5 zeytin
1 yumurta

16:00 5 tane çubuk kraker

19:00 akşam
1 tabak fırın karnıbahar
2 yemek kaşığı fasülye piyazı

1,5 litre su
Adım 10 073 - 1000 puan
Elhan Cordelia Mthn83

Eklentiler

• IMG_3291.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 37
Cubuk kraker ye çubuk gibi ol

Beninde pcos mahvetti tam bir kısır döngü, kilo aldıkça regl gidiyor, regl gittikçe kilo alıyorsun . Spor ve sağlıklı beslenme şart ama zor işte
serap911
Gelin pcoslular bi sarılalım
Ben de pcosum malesef. Ve tek tedavisi diyet ve spor böyle bişey olabilir mi ömrüm diyetle geçiyor o yüzden

SLM kizlar yogrun vé bitkin bir gunun ardindan simdi oturdum Sabah beste bir basliyorum aksam sekuz bucuga Kadar isti evdi derken cok bitkin oluyorum. Hayat hem yorucu hem cok hizli geciyor. uzun zamndir aynaya bakmamistim dikkatli sadece tartiya cikip.duruyordum.bugun aynada sanki hayatin bugunu yukunu uslenmis saclarindaki boya uclarda kalmis beyazlari cok fazlasiyla artmis gozler iceri cokmus bir kadin gordum vé.cooook uzuldum
Sonra dedimki.
Gyzel bir baslangic yaptim size katilmakla kilo vermek her Zaman guclu yapar bir kadini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…