Popüler Konu LenaG ile MasterFit

patimsilizm kordişimin diyetisyenine şıkırdak diyor bilmiyorum ki neden

Ooyyy aşkommm napemm yaa bugü. Kızımla e bebeğe gittik amrkete gittik parka götürdük vallaha başum döndü
İyi yapmışsınız kuzum çocuklar sogutta dışarı çıkamıyor fazla güzel havaları değerlendirmek lazım bizde bugün kahvaltıya götürdük içinde oyun alanı olan bi Cafe onlar hem kahvaltı yaptılar hem oyun oynadılar keyifli bir gün geçirdiler şimdi de sıra bizde anneme bıraktık çocukları hazırlandık dışarı cikicaz beyimle

İyi eğlenceler canım

Şıkırdak diyetisyen diyorum Cordelia nin diyetisyenine.. çok özenli bakımlı şıkır şıkır çünkü okulda nerde ip atlama yapiyon

Tatlım cuma tartısı yerine bildirim rica etmiştim hala gelmedi
Keyifli gezmeler dilerim.

aaaa çok güzelll vayyyyyyyy beyinle falann hayırlı işleeeerrrr

Güle güle giy canım
Valla çok seviniriz hatta sorarken içine limon sıkabilir miyiz der misin Limonlu daha çok seviyorum.
İçine tuz da atılıyor mu onu da sor

Kızlar selamlar, dün misafirim vardı elimden geldiğince bütün etiketlemelere dönüş yaptım. Bugün de ben misafirlikteyim şehir dışında ve telefon çekmiyor malesef tüm gün giremedim ama aklım hep burdaydı
Telefon çeken yer buldum hemen dönüş yapayım dedim. Bugün ki okuduğum menülerin hepsi çok güzeldi ( komşuda yenen kek poğaça hariç ) tebrik ediyorum sizleri bu hafta güzel sonuç alacağız inşallah. Ben o kadar zor şartlardayım ama yine de asla bozmuyorum diyeti. Çünkü size ihanet etmiş olurum. Sürekli bahaneler bularak tabakları geri çeviriyorum lütfen siz de iradenizi sağlam tutun. Güzel bi yoldayız yolumuza ihanet etmek yok
Jasminium84
zeyneppk
Ysmnondr
LenaG
HuzuRRR
Nergis 35
inci-zehram
-Murphy-
Mthn83
serap911
patimsilizm
Cordelia
Tesnim1903
tomrs
Keira-

Harikasin kaptanim sen zaten cok kararli azimli ilerliyorsun

Papatyamaviss Elhan

04 Şubat 2024 Pazar

sabah yeşil çay

ara 12.20
tarçınlanmış 1 küçük elma, 1/2 portakal

öğlen 13.30
bol yeşillikli yumurta piyazı, peynir, 5 zeytin, 1 er tk tahin pekmez ve petek bal, domates, biber, 1,5 d. glutensiz ekmek

ara 16.30
1 karabuğday patlağı üzerine yumuşak beyaz peynir, tarçınlı 1 küçük muz, 1 Türk kahvesi fincanı kuruyemiş

akşam 19.00
1 tabak etli kereviz yemeği, 1 er acur ve salatalık turşusu, 2/3 dilim glutensiz ekmek, 2 lokma tbe

yeşil çay falan içerim.
1,5 lt su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…