Popüler Konu LenaG ile MasterFit

DUYURU
Kırmızı Takım

Papatyamaviss Kaptan
D Deltavealfa
s i d e l y a
ffestinalente
arwengsd
sara_28
FitVenus
soffty
sibel_84
aypare ackerman
Lavinia_98
Beth18
Efenin_Annesi
Tutku44
60kiloyum
Elhan

Mavi Takım
uranus35 Kaptan
Jasminium84
zeyneppk
Ysmnondr
LenaG
HuzuRRR
Nergis 35
inci-zehram
-Murphy-
Mthn83
serap911
patimsilizm
Cordelia
Tesnim1903
tomrs
@Ruveyda-

Anket sonucumuza göre bildirimler bu haftadan itibaren Cumartesi gününe alınmıştır.
Pazartesi Kontrol Tartı Bildirimlerimiz de Salı günü yapılacaktır.

İstisnai durumlarda bilgi verildiği takdirde gerekli önlemler alınacak , yarışmacının takımının zarar görmemesi için bildirim tartısı bir gün öne cekilebilecektir.

Karışıklığa meydan vermemek adına bütün yarışmacıların haftada iki kez yapılan tartı kontrollerinde "Salı - Cumartesi" hassasiyet göstermesini rica ederim.

Buna göre yarın bildirim yapmıyormuyuz canım

4 Şubat
8.00 Hindistan cevizi+ tarçınlı kahve
10.00 Portakal/ dört sunta
14.00 Tb hamuruyla yaptığım lavaş içine iki dilim hindi füme, marul , süzük labne , çay
18.00 Fırında tavuk + iki dilim patates, bir servis kaşığı pirinç pilavı, iki çatal havuç turp salatası
Çay , iki çatal köstebek pasta
İki litre su
Papatyamaviss

bence böyle çok daha iyi olacak. buna inanıyorum

oruç çok iyi geliyor insana

Kızlar üşüttüm gelemedim. Dışarıda kaldım 1 saat kadar iliklerime kadar dondum evde kaç kat giydim hala o soğuk çıkmadı sanki benden
ama dikkat et ayparecim hasta olma sakın. eve gelince sıcak bir duş alsaydın sonra sıkı giyinip sıcak bir adaçayı falan içseydin iyi gelir.

Afiyet olsun canım

Kaptan gibi kaptan... O zaman bizde bozmuyoruz. Komşu poğaçalari buzluğa marş mars

Eline sağlık kraliçem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…