Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü vereyim
LenaG Fit mutlu anne

Kahvaltı 09.30: 1 has yumurta kk peynir
2 ceviz bol yeşillik
1 d çavdar ekm

Öğle 13.00: 1 kase çorba
4 kasık yoğurt 2 kasık yulaf ezmesi

Ara 16.00: 1 hurma, 9 badem
27 gr cevizli sucuk
Sade Türk kahvesi (toplam 200 kalori)

Akşam 18.40: 100 gr has tavuklu salata
1 dilim çavdar ekm
1 bardak ayran

Aralarda yeşilçay ve sade gold kahve içtim
3 litre su
6500 adım

Oy yavrum, çok mu beklemiş, ağrısı mı çokmuş, Rabbim şifa versin
Üstünü hiç örtmüyor fezam muhtemelen gaz sancısı gibi bir şeydi kuzumun. gündüz iyiydi şükür ama gel annene ağla di mi çocuğum sessiz sessiz niye ağlıyon uykum hafif çok şükür

Tabi ki kaptanım yaparım eski listeyi bulayım da ondan örnekle yaparım, sadece cumartesi yapıyoruz değil mi
Evet canım lig tablosu sadece cumartesi
Aa e baya aç kalmışsın afiyet olsun habersiz mi geldiler ? Böyle gelen misafir hiç sevmiyorum belki müsait değilsin belki bir program yaptın bir şey de diyemiyor insan buyur gel diyorsun napıcan
Kahvaltı
Omlet
1 kaşar peyniri
7 zeytin
5-6 kuru kayısı
Domates biber

Ara
2 hurma

Öğle
1 kase yulaflı lapa
1 muz

Akşam
2 kabak sote
2 kase yoğurt
2 ceviz

45 dk spor

LenaG
Afiyet olsun gayet güzel olmuş
Afiyet olsun güzel menü

Kizlar siz bilmem kaçinci rüyanizi goruyor olabilirsiniz ama benim icin kahve vakti kahveyi sevdigim icin degil bu kalpler sirf yaninda yediklerimdenhadi size iyi geceler

Üstünü hiç örtmüyor fezam muhtemelen gaz sancısı gibi bir şeydi kuzumun. gündüz iyiydi şükür ama gel annene ağla di mi çocuğum sessiz sessiz niye ağlıyon uykum hafif çok şükür
Ayy ne oldu ne oldu gecmisi okumadim sessiz sessiz aglayan yetiskin bile yuregimi acitir küçücük kuzucuk niye sessiz sessiz aglamis

36 bedeni en son ergenken giymistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…