Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de surekli izliyorum ama kısaltilmis olanlara bakmıyorum cunku gevsek gevsek guluyorlar falan yalan diyorlar ya sinir oluyorum bana diyorlardir senin icin konusmak kolay diye ama yol benim degil mi kardesim ben su an o kilolari vermek yerine ustune ekleyebilirdm, yemege devam et tamam keyifli ama sonu hüsran gel sen yemek dengeni ayarla bu keyiften biraz uzaklas sonra o guzellikleri yaşa yolunu sectim... Banada bi grupta nowzaradan diyorlardi
Bence dogru karar aypare bizim cozemedigimizi diyetisyenler hemen hallediyor o en son kuyruk kismi zaten felaket zor... Debelenip duruyorum

Duygularımız aynı ne güze dile getirdin canım biz bu yaşta pes etmiyor isek menopoz ve düşük metabolizma ya rağmen

Teşekkür ederim canım kaptanım pazartesi kaptanlari transfer için biraz zorlanacak bir gün içinde ne yaparlarsa arik....ondan başka sıkıntı olmayacak.

Acaba Dolunay etkisi mi? Bu sefer ciddi soruyorum hep takılıyordum. Acaba iştah açmak dışında ödem mi yapıyor

Kızlar bende sizin gibiyim menülerimi görüyorsunuz bu kadar az yemeye en az 3 kilo gitmeliydi bide suyumu içip sporumu yapıyorum ama bir ay oldu diyetisyene başlayalı 100 lu kilolardan kurtulamadım bundan Beş yıl önce diyetisyene gittiğimde bundan fazla yediriyor her hafta 2.5 - 3 kilo veriyordum ama şimdi olmuyor sanırım bunda yaşın troitin ve menopoz başlangıcında olmaminda payı var ama olsun sağlık oldun pes rymek yok kilo inatciysa ben daha inatçıyım eninde sonunda gidecek bu kilolar eskiden üç ayda gidiyorduysa şimdi Beş ayda gidecek ama gidecek yeterki pes etmeyelim bu süreç uzun yorucu ama sonuna değecek mi değecek önemli olan bu

Aynen canım ben kilo veremediğim zamanlar en azından almıyorum bu da bana kar diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…