Popüler Konu LenaG ile MasterFit

maşallah çok güzel eksiler var. kilo verenleri tebrik ediyorum. sabitler ve artılar da bu hafta Allahın izniyle eksiye dönerler

Bence regldendir o arti cunku cok yakinmis en az 1.5 kilo farkediyor sıkma canını
Bir diyet atasözü der ki :

"Tarti gününden onceki aksam yenilen dolmalar makarnalar tartida sizi tirmalar "
ayol makarna turmaladi o kabulum ama dolma niye turmalasin köfteden farki yokki hem yesilligide vargercekten bulgur toplasan 1 kasik olmaz
Uuuu masallah 80 ler ligine dogru emin adimlarla
Kiloluda degilsinki kilodan agriyo diyelim fibromiyalji de sebebi bilinmeyen hastaliklardan degil mi?Allah sifa versin canım
Eki Görüntüle 3486926
Başlangıç 63.2
Şu an 61.5
Fark -1.7
yüzde 2.68

Diyetin ilk haftası torpili
Vaaay haftaya mukemmel giris
Olsun yine de gel bekleme artiyi falan
sagol canümmm Listeye girip kendimi dövmek istiyorum
LenaG
Eki Görüntüle 3486942
Hadi Tutkucum destan yazalim bu hafta ya ben de oldugum yerde saydimama hirslandim bu hafta icin baya

Ya böyle şeyler bile motive ediyor değil mi
Aldigin seyin ne oldugunu anlamadim ben korse sandim ama degil
28 eylül cumartesi 51.75
05 ekim cumartesi 49.80

Fark -1.95

LenaG @Lavinia_98
Ya bu nasil bir sonuc nasil bir sayi nasil bir azim maşallah subhanallah
Merhabalar kizlar
Gecen hafta: 83.90
Bu hafta: 84.00
Fark: +100
Malesef ben cok menude veremedim zaten kizlar bu haftayı sıkı tutacagım inşAllah
LenaG
Yok artik ya nasil nasil ayni grami aldik bu hafta
Kalori takibi hep olacak hayatımda. Artık neyin ne kadar kalori olduğunu ezbelerledim gibi bişey. Bir gün abartirsam sonraki gün telafi edicem. Tamamen salmicam kendimi yoksa geri alırım verdiklerimi.
Toplamda kac kiloyu ne kadar surede verdin?
Aynen canim haftaya cok hirslandim

15 Nisan'da basladim 70 kiloyken cnm

saol canım. valla bana da güzel moral oldu

Selamlarr çıtır kızçelerim

Regl bitti ödemlerim gidiyor
Geçen c.tesi 89.90
Bugün 89.10
Fark - 0.800

@Lavinia_98
Vayyy Lenacim cok guzel bir eksi 88 göz kirpmis tebrikler
Selam kızlar şimdi gelebildim kusura bakmayın
Geçen hafta:70.2
Bugün:70.4
Maalesef+200 . LenaG @Lavinia_98 Eki Görüntüle 3487096
Haftaya 69 geliyor cok heyecanli 6 li rakamlara geciyorsun canim
Eline emegine saglik canim

Gece benim kız uyumadı ve bende haliyle uyuyamadım. O kadar çok uykum var ki zor dayaniyorum

Aynı durumdayız canım. biraz önce şarj aletini prize taktım ucunu telefon yerine tv kumandasına takmaya çalışıyormuşum . Çocukların gözleri fıldır fıldır hiç uyumaya niyetleri yok

Çok birşey değil kararlı ve azimli olunca güzel eksiler gelecek
İnsAllah canim
Cok haklsin canim bende deterjanlari olabildigince kisitli kullanmaya çalışıyorum
Yanlis mi hatırlıyorum sali günu çoğumuz artırydik
Evet ama bi cogunuz telafi etti maşAllah
avokado ne kadar arttı fiyat olarak bugün sırf pazardan daha uygun alırım diye gittim. neyseki güzel Alanya avokadosu buldum. salatalarda güzel oluyor. işyerine hazırlayacağım.
Bugun tevafuk bende aldim evde tek yiyen benim 70₺ idi kahvaltifa seviyorum ben bi onuda limon az zeytinyağı ile sade hic yiyemiyorum
Hu huuu kimseler yok mu ?
Gelen beni etiketlesin pls
Kimi bekliyordun ki

Mavi takım kaptanini. Ama kimseler yok
Sen olmak ister misin

Kızlar bugünkü menüm biraz tuhaf hasta çocuğu olan anne menüsü

Sabah 08.00 kemik suyuna mercimek çorbası bol limonlu ekmek yok

Ara 11.00 zencefil, limon, ıhlamur ,ayva yaprağı tarçın ,elma, mandalina kabuğu ile kış çayı.

Ara 15.00 ballı tarçınlı süt 1 petibör

Akşam 18.00 fırında palamut 2 parça , 3 parça patates , şekersiz ev limonatasi , bol yeşillikler havuçlu salata 1 dilim k.ekmeği

Birazdan evdekiler ıhlamur ben kahve içerim
LenaG

Afiyet olsun mavi takım kaptanı olur musun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…