Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın güzel bir gün olsunnnn
Geçen cuma 69.9
Bu hafta 69.4 (regli)
-500
Tartı cumartesi banada hep daha mantıklı gelmişti. Ctesi sabah ile birlikte tatil başlıyor ve pazartesi sabah hafta sonu tartısı oluyor ♥️ Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a bu hafta kaptanim yoğundu galiba yada ben göremedim 👀

Eklentiler

• IMG_20240202_092645.jpg
    IMG_20240202_092645.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar bende sizin gibiyim menülerimi görüyorsunuz bu kadar az yemeye en az 3 kilo gitmeliydi bide suyumu içip sporumu yapıyorum ama bir ay oldu diyetisyene başlayalı 100 lu kilolardan kurtulamadım bundan Beş yıl önce diyetisyene gittiğimde bundan fazla yediriyor her hafta 2.5 - 3 kilo veriyordum ama şimdi olmuyor sanırım bunda yaşın troitin ve menopoz başlangıcında olmaminda payı var ama olsun sağlık oldun pes rymek yok kilo inatciysa ben daha inatçıyım eninde sonunda gidecek bu kilolar eskiden üç ayda gidiyorduysa şimdi Beş ayda gidecek ama gidecek yeterki pes etmeyelim bu süreç uzun yorucu ama sonuna değecek mi değecek önemli olan bu 😉
Umarım azmin isteğin hep devam eder🙏

Bi 100 gr gideydi iyidi ama pazartesi +1400 odeminden sonra buna şükür Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Gecen Cuma 58.8
Bu Cuma 58.8
Sabit🌸

Fotografta simdi farkettim yanlis yerleri netlemisim minnak bi oarmak cikmis kusura bakmayin😂😂😂
Eki Görüntüle 3380262
Odemler gitmiş tebrikler
Günaydın kızlar bir hafta daha bitti ve sonuçlar :

Geçen cuma: 64.05
Bugün : 62.45
Fark :1.6 kg

(1.6/64.05)100= 2,5 (kilo yüzde hesabı)
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan
Süper bir eksi tebrikler
Geçen cuma 69.9
Bu hafta 69.4 (regli)
-500
Tartı cumartesi banada hep daha mantıklı gelmişti. Ctesi sabah ile birlikte tatil başlıyor ve pazartesi sabah hafta sonu tartısı oluyor ♥️ Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a bu hafta kaptanim yoğundu galiba yada ben göremedim 👀
Tebrikler canım
Geçen cuma 80,6 kg.
bu cuma 79,65 kg.
-950 Gram eksi umarım yagdandir. 3 te diyetisyen randevum var yazarim😘💙
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
:KK68: :KK68: :KK68:
Ooo 70 ler hatırlı olsun tebrikler

Herkese günaydın 😘🙏❤️💙
Geçen haftaya göre +350
Diyetisyen desteği almaya karar verdim keza vücut düzenimi son 1 senede defalarca kilo al ver yaparak bozdum
Dün 2 öğün yedim ve açlıktan bayılarak neredeyse yatağa girdim ama çok yani motivasyon desen kalmadı baklava almışlar dün 1 tane bile tatmadım böyle olunca boşa mı diyorum
Öyle yani kızlarcım bir online diyetisyen ile çalışayım en azından 1 ay beslenme düzeni oturtana kadar Elhan Elhan
canım sabırlı ol mutlaka eksi gelir😘
Günaydın hayırlı mutlu cumalar
Yani kötü bir beslenmem yok ama kötü bir tartı sonucum var. Çok moralim bozuldu 😭
Geçen hafta 75.8
Bu hafta 76.2
Fark +400 🙁
Çok özür dilerim sporum var suyum var beslenmem düzgün pasta börek içinden çıkmıyor olsam içim yanmayacak 😭
Çok değil canım bunhafta aynen devam harika eksi geleceksin😘
Günaydın ❤️ Hayırlı cumalar güzellikler 🤗💕
🙏🙏🙏
Uzun zamandır eksi görmüyordum çok şükür
Geçen hafta 66.3
Bu hafta 65.4
Eksi 900 grm
Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a Eki Görüntüle 3380257
Muhteşem 😘💙❤️
Geçen cuma günü : 104.5 kg
Bugün : 103.4 kg
Fark : - 1.100 gram

Elhan Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a

Eki Görüntüle 3380258
Harika 😘💙❤️
Bi 100 gr gideydi iyidi ama pazartesi +1400 odeminden sonra buna şükür Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Gecen Cuma 58.8
Bu Cuma 58.8
Sabit🌸

Fotografta simdi farkettim yanlis yerleri netlemisim minnak bi oarmak cikmis kusura bakmayin😂😂😂
Eki Görüntüle 3380262
Bu hafta daha iyi olacak inşallah 🙏😘
Günaydın kızlar bir hafta daha bitti ve sonuçlar :

Geçen cuma: 64.05
Bugün : 62.45
Fark :1.6 kg

(1.6/64.05)100= 2,5 (kilo yüzde hesabı)
s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan
🧿süperr ❤️😘💙
Geçen cuma 69.9
Bu hafta 69.4 (regli)
-500
Bravo canım 🧿😘🙏💙
Geçen cuma 80,6 kg.
bu cuma 79,65 kg.
-950 Gram eksi umarım yagdandir. 3 te diyetisyen randevum var yazarim😘💙
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
:KK68: :KK68: :KK68:
👀
Günaydın kızlar 🥰❤️
❤️
Geçen hafta: 60,15
Bugün: 61,10 🥺
Fark: +950
Yüzde: -1,58

s i d e l y a s i d e l y a
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Çok ödemim var bugün, yüzüğüm olmadı parmağıma resmen, çok şişim. 😥 çok çok üzgünüm o yüzden bu artı muhtemelen ödem artısı ama artı nihayetinde işte 🥺

Eki Görüntüle 3380272
Artık 5 ler gelsin bence. Bu hafta görelim 5 leri 💙❤️

Evet canm çok mutluyum . Rabbim herkese nasip eylesin kat kat güzelini inşallah 🥰 öyle canim bitti şükür onlar birkaç şey kaldı . Cumartesi eşyalar gidecek . Bakalım Rabbim kolaylastirsin insallah ama coook yoruldum
canımm benimm güzel günlerde sağlıkla oturmayı nasip etsin Allah :dua:

Artık 5 ler gelsin bence. Bu hafta görelim 5 leri 💙❤️
evet kaptanım yaa çok uzattım bu işi :KK43: kızıyorum artık kendime :sinirli:

Hava buz gibi burada
Orası neresi
Güünaaaydııınn :KK49: evime kavuştum şükür  bugün aç gezcem tartıya göre fena ödem tutmuşum onu atmam lazım inşallah atarım amin:KK17: s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan
Sabırsızlıkla seni bekliyorum
Ben çıkar sen gelir
Evett 1 gibi uyudum 6 da uyandım. Kediler sagolsun. 😇
Erkenden uyudun bu gece
Buna da birlikte karar vereceğiz . :işsiz:
Dün gece etraflıca bunu düşündüm. Salı mi yapsak yoksa pazartesi aynı mi kalsa diye. Pazartesi devam ettiğimizde sadece bir gün kalıyor, ödül yapmak isteyenler için ayrıca sıkıntı . @Zipzip- kaptanımla ve Cordelia Cordelia ile de bir toplantı yapayım.
Benim için farkı yok hocam. Ama şu var cuma günü olunca bazen telastan foto atmayı unutabiliyorum.

X