Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi olursa pazartesi tartısı da kayacak mi? O sabit mi?
Buna da birlikte karar vereceğiz . :işsiz:
Dün gece etraflıca bunu düşündüm. Salı mi yapsak yoksa pazartesi aynı mi kalsa diye. Pazartesi devam ettiğimizde sadece bir gün kalıyor, ödül yapmak isteyenler için ayrıca sıkıntı . Zipzip- Zipzip- kaptanımla ve Cordelia Cordelia ile de bir toplantı yapayım.

Günaydın hayırlı mutlu cumalar
Yani kötü bir beslenmem yok ama kötü bir tartı sonucum var. Çok moralim bozuldu 😭
Geçen hafta 75.8
Bu hafta 76.2
Fark +400 🙁
Çok özür dilerim sporum var suyum var beslenmem düzgün pasta börek içinden çıkmıyor olsam içim yanmayacak 😭
Kaptanım direnç kilondasin başka açıklaması yok. Bu süreçte hepimizin yaşadığı bir şey . Az önce ayparenin bildirimini okuyunca aynı seyleri düşündüm ben de aynı durumdayim. Gece tartım degismediyse benzer şeyleri yazacağım. Bir tane kaçamak yapmıyorum, şaşırtmayi da denedim yine olmadı. 😢

Yani kötü bir beslenmem yok ama kötü bir tartı sonucum var. Çok moralim bozuldu 😭
Geçen hafta 75.8
Bu hafta 76.2
Fark +400 🙁
Çok özür dilerim sporum var suyum var beslenmem düzgün pasta börek içinden çıkmıyor olsam içim yanmayacak 😭
Neden böyleyiz düşünmekten bir hal oldum.

Kaptanım direnç kilondasin başka açıklaması yok. Bu süreçte hepimizin yaşadığı bir şey . Az önce ayparenin bildirimini okuyunca aynı seyleri düşündüm ben de aynı durumdayim. Gece tartım degismediyse benzer şeyleri yazacağım. Bir tane kaçamak yapmıyorum, şaşırtmayi da denedim yine olmadı. 😢
Psikolojik olarak da stres yapmaya başladım veremicem mi ne oldu diye işte litre litre su içiyorum yeşilçay içiyorum bitter harici şeker alımı yok kendimi sorguluyorum bu hafta 60.1 falan olmam lazımdı bu beslenmeye
Eskiden 2 3 sene önce bu yediğimle aynı yiyip haftada 800-1000 gr veriyordum
Ama şu 61 hep böyle her diyette aylarca kaldım 61de

İyi akşamlar canım, nasılsın?
Çok şükür tatlım iyiyim 🤗sende iyisindir inşallah 😊Tatil süreci beni tekrar şişirdi biraz kafam ona takılıyor evimde değilim inşallah eve geçince sizlerle beraber düzenimi oturtmaya çalışacağım ❤️

Eklentiler

• 20240202_083849.jpg
    20240202_083849.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 16
Buna da birlikte karar vereceğiz . :işsiz:
Dün gece etraflıca bunu düşündüm. Salı mi yapsak yoksa pazartesi aynı mi kalsa diye. Pazartesi devam ettiğimizde sadece bir gün kalıyor, ödül yapmak isteyenler için ayrıca sıkıntı . Zipzip- Zipzip- kaptanımla ve Cordelia Cordelia ile de bir toplantı yapayım.
Bence pazartesi kalsın. Yani benim oyum pazartesi. Çünkü bu tarti hafta sonu salmayalım diye. Salı tartılırsak pazartesi toparlarım deyip abartır mıyız acaba. Bunları degerlendirerek karar verebilirsin. Benim için gün farkı yok. Bana her gün ayni🙈

Geçen haftaya göre +350
Diyetisyen desteği almaya karar verdim keza vücut düzenimi son 1 senede defalarca kilo al ver yaparak bozdum
Dün 2 öğün yedim ve açlıktan bayılarak neredeyse yatağa girdim ama çok yani motivasyon desen kalmadı baklava almışlar dün 1 tane bile tatmadım böyle olunca boşa mı diyorum
Öyle yani kızlarcım bir online diyetisyen ile çalışayım en azından 1 ay beslenme düzeni oturtana kadar Elhan Elhan
Kilo azaldıkça vermek daha zor oluyor birde psikolojik olarak da kafaya taktigimizda da vücut kitliyor sanırım kendini beyin gücü diye bi araştırma yapmıştım bir zamanlar orada duydum
Geçen hafta 75.8
Bu hafta 76.2
Fark +400 🙁
Bozma moralini hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz zaman geliyor haftalar ca verilmiyor bi anda düşüşe geçiyor

Psikolojik olarak da stres yapmaya başladım veremicem mi ne oldu diye işte litre litre su içiyorum yeşilçay içiyorum bitter harici şeker alımı yok kendimi sorguluyorum bu hafta 60.1 falan olmam lazımdı bu beslenmeye
Eskiden 2 3 sene önce bu yediğimle aynı yiyip haftada 800-1000 gr veriyordum
Ama şu 61 hep böyle her diyette aylarca kaldım 61de
Tatlım doğru yaptıklarına rağmen tartı istediğin gibi olmuyorsa teslim olmaktan başka yapacak bir şey yok. Yapmaman gereken tek şey ne yapsam olmuyor deyip bırakmak. Vücut direnc gösteriyorsa sen de direneceksin. Eninde sonunda eksiye geçeceksin. Aynaya bak inceldigini fark edeceksin , kıyafetlerini dene dar gelenler bol gelmeye başlayacak ben kendimi böyle teselli ediyorum. Bir ay önce olmayan pantolonum sıkmıyor. Fermuar V biçiminde kalıyordu şimdi sadece düğme zor ilikleniyor mesela. Tutunacak bir dalın mutlaka olacak. 54 yaşında bir kadın hala umutluysa sen daha şanslısın. Biz buradayız yanındayız. :KK60: :KK68: Bu direnci kıracağız başka yolu yok. :KK5:

Kilo azaldıkça vermek daha zor oluyor birde psikolojik olarak da kafaya taktigimizda da vücut kitliyor sanırım kendini beyin gücü diye bi araştırma yapmıştım bir zamanlar orada duydum

Bozma moralini hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz zaman geliyor haftalar ca verilmiyor bi anda düşüşe geçiyor
Di mi kankişim bu gençler niye böyle sabırsız :confused:

X