Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Busra bizde tatlim
Ya bir sey soracağım. Sen bi ara takıma geldin. Elif zipzip yoğundu katilmak istedin ben de geçmiş yapmamıştım çok geç gördüm. Sonra sen başka bir takıma gittin. O takım kapandi. Aklımda böyle bir şey kaldı o sen misin. O zaman elifle konuşmuştuk hiçbirimiz cevap yazmamışız diye???????

Canım Maviş takımım
Ogunlerinizi ve sporunuzu paylasirken beni de etiketlemeyi unutmayin lutfen ve benim ogunlerimi de yorumlamayi unutmayin lutfen
Sadece ce eee diyip kacmayalim arada sohbette edersek, canımız sıkılırsa, yeme atagina girecek gibi hissedersek hemen buraya yazalim hergunumuzu mutlaka paylasalim ki herşey yolunda ilerlesin yanlisimiz varsa görelim
Hafta dedigin cabuk gelip geciyor en guzel sonucu alacagimiz hafta olsun insallah

Şimdi ben yürüyüşe gidiyorum kendim ve takimim.icin.Siz neler yapicaksiniz kendiniz ve takiminiz icin?

Cordelia
HuzuRRR
s i d e l y a
FitVenus
Nergis 35
Tesnim1903
aypare ackerman
Lavinia_98
gezegenfeza
badem000
soffty
Beth18
inci-zehram
Efenin_Annesi
Elhan

Afiyet olsun canım beni etiketlemeyi unutma. Beni beni unutmaaaa Çünkü ben o saatlerde sırf sen spor bildiririrsin diye burada olacagimmmm

Teşekkür ediyorum beni de takıma aldığınız için
aranızda olmak bana çok iyi geldi. Sağlığım için,sizler için,içimdeki enerjiyi dışarıya da taşımak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Cok oldu cok ayrinti hatirlamiyorum gecen paylasmistim ya takimi kapattilar diye evet oyle birsey oldu cok oldu ama

s i d e l y a nerdesin listeleri altüst ediyor muyuz

Takımlar aslında anladığım kadarıyla çok faydalıymış. Neden takımlar kapatıldı ki

Asıl geldiğin için ve geldiğinden beri buranın müdavimi olduğun için ben teşekkür ederim

Evet o zaman üzülmüştüm yazamadım diye. Gördüğümde o takımdaydın. Kusura bakma canım. İnan o dönem zor bir dönemdi.
Ben bu takimda cok eskiyim aslinda eski takimlar zamanindan cok gidip gidip gelmelerim oldu tabi yillar once .sen soyleyince hatirladim buraya yazdigim an cok motiveydim biran once biyere girmem gerekiyordu ( ben yapi olarakta cok heyecanli ve aceleci bir insanim ) sizden cevap gelmeyince istenmedigimi dusundum cunku cok istikrarli bir gecmisim yoktu o takima yazdim hemen iclerine aldilar cok coskuluydular bende cok istikrarliydim tamam bu sefer olacak dedim takim kapandi sonra kkya kustum epeyi gelmedim sonra baktim olmuyor geri geldim insallah bu sefer son olsun
Kk benim icin baskadir 5 yil once burda 15 kilo verdim tekrar o azmi yakalamaya calistim ama bu benle alakali tabi olmadi
Amma icimi doktum

ffestinalente Canım bizim bahsettiğimiz geçmişteki takımlar değil. Bizim gibi başka bir sayfa vardı ondan bahsediyoruz ama ben takımların neden kapatıldığını bildiğim kadarıyla anlatayım. Kilo verme takımları vardı Her takımda Kaptanlar vardı ve kadınlar kulübünün moderatörü tarafından da ayrıca denetleniyordu. Ama Kaptanlar çok yoğun Emek veriyordu bunun karşılığı olarak Mental olarak çok yoruluyorlardı yavaş yavaş gruplar azaldı vesaire sonra takımları kapatma kararı verildi Benim bildiğim kadarıyla böyle

Takımlar aslında anladığım kadarıyla çok faydalıymış. Neden takımlar kapatıldı ki
Burda bahsettigim takim burasi gibi bir takimdi baska yerde kavga etmisler kavga buyudu komple takim kapandi
Birde takimlar vardi o organizasyon daha buyuktu takimlar arasi yaris oluyordu simdi kendi icimizde yarisiyoruz

Bu anlattıklarını hissettim ben ondan aklımda kaldı. Bu sefer olacak inşallah canım.

Bu anlattıklarını hissettim ben ondan aklımda kaldı. Bu sefer olacak inşallah canım.
zipzipi cok severim beni cok idare etti sagolsun hosgorulu oldu kasitli birsey olmadiginida bildigim icin tekrar geldim sonra baktim elhancim kaptan olmus ki cok yerinde bir karar olmus yine burdayim
Cok incesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…