Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canım 😘
Sağol kaptanım iki haftadan sonra - 1 kilo gelmek çok güzel
💙🧿

Canım Maviş takımım 🥰
Ogunlerinizi ve sporunuzu paylasirken beni de etiketlemeyi unutmayin lutfen ve benim ogunlerimi de yorumlamayi unutmayin lutfen🫶🏻
Sadece ce eee diyip kacmayalim arada sohbette edersek, canımız sıkılırsa, yeme atagina girecek gibi hissedersek hemen buraya yazalim🫶🏻 hergunumuzu mutlaka paylasalim ki herşey yolunda ilerlesin yanlisimiz varsa görelim 🌸
Hafta dedigin cabuk gelip geciyor en guzel sonucu alacagimiz hafta olsun insallah🌸

Şimdi ben yürüyüşe gidiyorum kendim ve takimim.icin.Siz neler yapicaksiniz kendiniz ve takiminiz icin?😘😘😘🙏🏻

Cordelia Cordelia
@HuzuRRR
s i d e l y a s i d e l y a
@FitVenus
@Nergis 35
@Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
@gezegenfeza
badem000 badem000
@soffty
@Beth18
@inci-zehram
@Efenin_Annesi
Elhan Elhan
Hayırlı olsun kaptanlık inşallah seninle birlikte sıkı bir hafta olur benim için de 😇

ffestinalente ffestinalente Canım bizim bahsettiğimiz geçmişteki takımlar değil. Bizim gibi başka bir sayfa vardı ondan bahsediyoruz ama ben takımların neden kapatıldığını bildiğim kadarıyla anlatayım. Kilo verme takımları vardı Her takımda Kaptanlar vardı ve kadınlar kulübünün moderatörü tarafından da ayrıca denetleniyordu. Ama Kaptanlar çok yoğun Emek veriyordu bunun karşılığı olarak Mental olarak çok yoruluyorlardı yavaş yavaş gruplar azaldı vesaire sonra takımları kapatma kararı verildi Benim bildiğim kadarıyla böyle

Geçende birisine denk geldim. Kavgalar olmuş, sonra konu da yapanmış. Kadına gerçekten üzüldüm. Ne emekler vermiş ama tartı paylaşmayan mı dersin, öğün mü ne dersen sonra oda üyelik iptali yapmış zaten.

💙🧿

Canım Maviş takımım 🥰
Ogunlerinizi ve sporunuzu paylasirken beni de etiketlemeyi unutmayin lutfen ve benim ogunlerimi de yorumlamayi unutmayin lutfen🫶🏻
Sadece ce eee diyip kacmayalim arada sohbette edersek, canımız sıkılırsa, yeme atagina girecek gibi hissedersek hemen buraya yazalim🫶🏻 hergunumuzu mutlaka paylasalim ki herşey yolunda ilerlesin yanlisimiz varsa görelim 🌸
Hafta dedigin cabuk gelip geciyor en guzel sonucu alacagimiz hafta olsun insallah🌸

Şimdi ben yürüyüşe gidiyorum kendim ve takimim.icin.Siz neler yapicaksiniz kendiniz ve takiminiz icin?😘😘😘🙏🏻

Cordelia Cordelia
@HuzuRRR
s i d e l y a s i d e l y a
@FitVenus
@Nergis 35
@Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
@gezegenfeza
badem000 badem000
@soffty
@Beth18
@inci-zehram
@Efenin_Annesi
Elhan Elhan
İki haftadır Sibel bana yetismesin, Akrep beni çok geçmesin diye iflahim kesildi. :KK14:
Yarın takımım için çalışmalar başlayacak kaptanım. 🙈

Bu hafta koşuya baslayim diye bu uygulamayi indirmistim renge bak masmavi💙🧿🤩 baslasin koşu antrenmanlari
1000051948.jpg

ffestinalente ffestinalente Canım bizim bahsettiğimiz geçmişteki takımlar değil. Bizim gibi başka bir sayfa vardı ondan bahsediyoruz ama ben takımların neden kapatıldığını bildiğim kadarıyla anlatayım. Kilo verme takımları vardı Her takımda Kaptanlar vardı ve kadınlar kulübünün moderatörü tarafından da ayrıca denetleniyordu. Ama Kaptanlar çok yoğun Emek veriyordu bunun karşılığı olarak Mental olarak çok yoruluyorlardı yavaş yavaş gruplar azaldı vesaire sonra takımları kapatma kararı verildi Benim bildiğim kadarıyla böyle
Evet persembe gunleri pirinc lapasi günü yapiyorduk sebahardi galiba onla.. cok güzel ödem attiriyordu o pirinc laoasi😂

Kahvaltıyı saat kaçta yapıyorsun? Ben öğlene doğru yapıyorum. Böylelikle öğlen ara öğün bazen oluyor bazen hiç canım istemiyor
Çocuklar öğlenci .11 gibi yapıyorum bazen
Sabah da eşime hazırlıyorum.8 de. Bazen erken yiyip çocuklarla yemiyorum değişiyor .

Evet malesef ikizler benim. Erke olan çok vuruyor 5.5 yasindalar

Yaaaa ne güzel tebrik ederim bana da öyle diyorlar spor çok etkiliyor görenler bırak artık diyeti diyo ama benim hedefim 60i görmek. Boyum da 168 o yüzden 60i görsem rahatlicam
Bugün de hiç yemek yemek gelmiyor icimden
5.5 yas kucuk bir yas degil benimkide 5.5 yasinda bu davranisindan dolayi cok uzuldugunu soyleyebilirsin ve oda cezasi verebilirsin kisa sureli benimkide bi iki vuruyordu benden tepki gorunce vazgecti
19.1.24
Daha bişi yemeden menü atayım bari 🫣🙄
Sabah 7.30 da1bardak kefir içine 1tk chia 2 kayısı
Ara beyaz çay
Öğlen 12.10 datavuk salata yarım çorba
Ara 14.30 hurma fındık tahin
Ara 17 de 2 tk tahin pekmez yerli muz
18.40 kabak makarna yoğurt
Listemde tahin pekmez yoktu ve muz. Kabak yanında karabuğday vardı onu çıkardım
Afiyet olsun 😍
Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
tahin pekmez muz fazla olmus makarnanin miktari belli degil azdir diye umuyorum .Afiyet olsun canim

X