Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elbette citir olmaya and ictik sen varsan bizde her daim yanindayiz kaptanim
Spor menu harika afiyet olsun
1 simiti bundan sonra yarim yaparsan yanina yumurtada olsa super olurmus aksam cok ekmek cesidi olmus koftede pirinc bulgur turevi var sanirim corba 1 dilim ekmege esdeger makarnada var ama saati erken eritirsin afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Super afiyet olsun
Menun az geldi ama afiyet olsun
Afiyet olsun canim

Yani iste tartida sonuc alamazsaniz pes etmeyiniz devam ediniz bu dönem ödemli olabilirsiniz diyo birakin yiyin icin 24 unden sonra yaparsiniz cikarimi yapiyorsaniz bilemem
Bir hafta yer içersek o kiloyu 1 ayda veremeyiz. Dolunay tekrar gelir.

Duyuru
Dolunay ile ilgili bahaneler reddedilmiştir.

Demi bahanelerin arkasina siginmak yok
Yok vallahi bahane kraliçesi olarak sonsuz bahanelerimi kilitledim. Zayıf olmak istiyorum. Bir yere davet edildiğimde ne giyeceğim puff gitmiyorum dememek sen biraz balık etlisin kilo mu verdin kilo mu aldın laflarını duymamak adına çıktık bu yola. Ne istersek giyeceğizzzz
Masterfit güzelleri ilk hedefiniz 31 Ocak marş marş mars

İyi akşamlar kızlar çok yoğun ve çoook yorucu bir gündü menü vermeye geldim spor yapacaktım ama mecalim kalmadı yaparsam yine yazarım kaptanım

Sabah geç uyandığım için

Saat 9da 1 kupa filtre kahve ile 2 adet form bisküvi

Öğle 12 10
Mor lahana + 1dilim kaşarlı salata
1 kase tavuk suyu çorbası

Saat 15 00
2 kaşık meyveli yoğurt

Saat 18 00
8 Kaşık karnabahar yemeği
1 kase yoğurt
arwengsd
Elhan

Canım koskoca denizler etkileniyor ayın hareketlerinden insan vücudunun gel git yaşaması gayet normal ama biz deniz değiliz
Bak böyle gösteriyor. İlgileniyorsan bakabilirsin

Eki Görüntüle 3371431 Eki Görüntüle 3371432
Adı ne bu arkadaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…