Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kimseyle gorusmek istemedim o kadar çok yaptim kı bunu Bakıyorum kaç sene geçmiş ömrümden Beğendiğini giyemeden istediğin yere kaygısız gitmeden

diyetisyenle zayifladigim dönem yulaflı krep yapıyorduk 1 yumurta 1 çay bardağı sut 1 çay bardağı yulaf ezmesini rondadan toz haline getirilir sonra hepsi karıştırılarak krep yapılır bide pirsada pirinç varmiydi
Bana karbonhidrat çok az geldi çabuk acikirsin gibime geliyor
Ben yulafıma atıyorum o kadar ya sorun mu ki ezme şekersiz zaten
1 tatlı kaşığı diyetisyenler müsade ediyor zaten

Kizlar merhaba ,benim il disindan eşimin ailesi geldi oldukça kalabalık menümü yazıp kaçıyorum
17.01 Cordelia Elhan arwengsd
15.30 bir kase etli kuru fasulye ,2 YK pirinç pilavı,bir bardak ayran ve 3 4 tane turşu
2 litre su
3000 adim 300p
Leslie 30 dk boosted 300 p
300 ip atlama 1500 p
Toplam 2100 p
Opuyorum hepinizi

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-17-20-12-11-722_com.mi.globalminusscreen.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 21
Bende menümü yazayım
17 ocak
Öğlen 15.30 kadar bişey yemedim ama iki fincan şekersiz türk kahvesi içtim
15.30 1 kepek ekmeği üstüne çeyrek avakado 1 dilim peynir
1 kepek ekmeği üstüne birer tatlı kaşığı bal kaymak 1 kupa kayısı form çayı
17.30 1 portakal
18.30 6 YK Kuru fasulye 4 YK yoğurt
Su ne kadar içtim bilmiyorum ama ,1bucuk olmadı spor yok
Elhan ffestinalente

1 simiti bundan sonra yarim yaparsan yanina yumurtada olsa super olurmus aksam cok ekmek cesidi olmus koftede pirinc bulgur turevi var sanirim corba 1 dilim ekmege esdeger makarnada var ama saati erken eritirsin afiyet olsun canim
Simit okulda yediğim için yanına yumurta seçeneğim yoktu köftenin içinde bulgur pirinç falan yoktu hatta galeta unu bile yoktu kilis tava şeklinde yaptım aynen çok erken yedim akşam yemeğini makarnayı da az yemeye gayret ettim normalde dolu bir tabak bitiririm

Gozunuzaydin ve Allah kolaylik versin

Afiyet olsun canım
Sporun olduğu zaman Cordelia yı etiketler misin

Afiyet olsun canim

Boş ver çaktırma arada kaynar gidersin
Ooooo harika bir menü.
Afiyet olsun canım Spor da harika
Deltacim ilk sayfada katılım formu var.Doldurup paylaşır mısın ? Adet yerini bulsun diye yoksa sen eskisin.

Afiyet olsun canım Turşunun tuzuna karşı önlemini al. Yarın lütfen turşu koyma sofraya Gözünüz aydın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…