Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de 200 gr verdim ama senin sporun vardi daha fazla vermeni bekliyordum gerci kilon az kilo azaldikca verme zorlasiyor
Canım bir gün önce çok yemiştim ondan öyle oldu
Ahahah bu sefer ben seni etkilerim inşallah leylakımmm
Olumsuz düşünceleri besleme lütfen ekim bittiğide hedefimizi de tutturmuş olacağız inşallah
Günaydın masterfit ailesinin hatunları
Tünaydın çıtır kaptanım
Çok güzel menü canım baya iyi gidiyor senin menüler afiyet olsun
Teşekkür ederim can kaptanım kafaya koydum ya irademe sahip çıkmaya çalışıyorum
He bi de sizin takımı biraz yencez de o yüzden accık hırs falan yapmış olabilireeeemmn

Herkese selam bugün eğitimdeydim üç günlük bir eğitim başka bir okulda
ay nasıl yoruldum ama eğitime kahvaltımı ara öğünümü falan götürdüm diyetime sadık kaldım
Yürüyüş akşama kaldı artık

inşallahhh LenaG
yarın sabahtan tartılıp atacağım aniden karar verdim diyete :)
bir de eskiden 8 bin adım atıyorduk belirli günler adım sayar atıyorduk o kalktı mı?
Keşkeee spor yarışlarımız vardı evet ama spor kaptanımız da gitti takip edemiyorum açıkçası herkesin de adım imkanı olmuyor farklı sporlar yapıyoruz
Dünkü menüm yazmayı unutmuşum
Sabah
Menemen
2 dilim tb ekmeği
Peynir
Akşam 17.00
4 yk pilav
Yeşil fasulye
Yarım kase yoğurt
22.00. Gibi çok acıktım bi kase yoğurt ve salatalık yedim
Su 3 lt
@ LenaG
Afiyet olsun açlığını gayet güzel bastırmışsın
Afiyet olsun çok güzel menü

Hmm bakiciizzz ına artık

Oklavadan tirpana terfi mi ettim

Kaptanim telafiler yapicam , vericem bu kiloları ama simdi mesela ben de bol kiymali az mercimekli biber dolmasi yapiyom
Biraz agirlik çalışıp yürüyüşe de cikarim

İspiyonlamak gibi olmasin
B Beyaz leylak , belki 60kiloyum belki dolar milyoneri Fit mutlu anne bu kisiler yiyor olabilir

Kaptanım ben geldim bugün gün vardı biraz yedim ya yarın daha güzel bir menü yazacağım buraya inş

Haahaa birileri gibi 2 tabak makarna gömmedim valla LenaG .Stajim basladi calisiyorum cok yogunum buraya prk giremiyorum bugunddn itibaren söz menü yazacagim ama diyeti bozmadim lakin benim diyet diye yedigim ögunlere arkafaslar fazla ya!da kacamak olsrak bskabil8r orda uzlasamiyoruz

Kızlar iyi aksamlar valla bugünde tuhaf ve saçma bir menüm var alçak pozisyon sürünüyorum. Çocuklar uyusun diye gözlerinin içine bakiyorum
Yarın itibariyle sebze vs toparlanmak lazım
Sabah kefir chia tohumlu
Ara 2 galeta çay 2 ceviz
Öğle akşam 2 dilim t.b ev pizzası yarim mandalina
Acikirsam yoğurt yerimn
Su 2litre ancak içtim
LenaG nurovic

Bu ara bi depresifim yine ama oyle yemiyorum kız valla dun menumu vermeye gelecektim unuttum bak vereyim hemen sohbete gelemiyorum ama spor da yapmiyorum badana yaptircam nasilsa köklü temizlige kalkacam diye ev işlerini de saldim ama toparliycam insAllah

8 Ekim Salı
Kahvaltı

1 bardak süt
1 hurma
Öğle
1 bardak ayran
Salata
2 dilim börek(günde idim
Aksam
1 keoçe yogurt çorbası bugdayli
1 servis kasıgı tavuklu patlican yemegi
1 kornison turşu
Su 1.5 lt
Spor uok
nurovic LenaG

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…