Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tüm tencere icin 2 yemek kasigi vardı Bana düşen miktar ona göre Pirincsiz ben seviyorum ama ev halkı da var

Afiyet olsun kızlar

Boş ver çaktırma arada kaynar gidersin
Ooooo harika bir menü.
Afiyet olsun canım Spor da harika
Deltacim ilk sayfada katılım formu var.Doldurup paylaşır mısın ? Adet yerini bulsun diye yoksa sen eskisin.
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:34
BOYUNUZ:168
KİLONUZ:67
HEDEF KİLONUZ:58
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: maaşlı çalışan
ÇOCUK SAYISI:2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: abur cubur, çocuklar vs
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olmak istiyorum

Hoşgeldin

Hoş geldin canım benim de boyum 168 hedefim 58 ama şuan 73 kiloyum . İyi ki geldim aramıza

Haklısın aslında bugün idare etsem de yarın bırakıyorum pilavı dhaa çok mu yemeliydim

İstediğin kiloya ulasmani dilerim. 10 kilo seni çok uğraştirmayacak . Sağlıkla , keyifle gecer inşallah
Bir hafta deneme süresi dolduktan sonra takım seçmelerine alinirsin Deltacim. Haftada iki kere tartimiz var. Pazartesi ( fotoğrafsiz)ve Cuma( tartı fotoğrafli tarih +nick)
Sayfamıza hoş geldin.

Menün gayet güzel canım. Suyu tamamla. Afiyet olsun.

Afiyet olsun canım Sebzeler harika
Tatlıyi az yediğine sevindim.

Yok denemedim canım Elhan in öyle bir çayımı var
Eveeeeet ...
Mandalina çayı
Bir mandalinayi karbonatla bir güzel yıkıyoruz. Emin olduktan sonra kabukları soyup içini eşimize yediriyoruz. Bizim işimiz kabuklarla
Kabukları bir kupaya veya su bardağına koyuyoruz. Üzerine kaynamış su ekle. Üzerini bir çay tabağı ile kapat.
Ilıdıktan sonra süzüp çay olarak içiyoruz. Sabah akşam iki defa taze demleyip içtikten sonra öksürük, boğaz gıcıklanmasi, balgam ne varsa söküp atıyor.

Mandalinayı da biz yesek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…