Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sırrı ifşa etmedim ama kuzum
Mercimekli köfte mi verdi konum at kuzum ya aşık olasım var ...

Üzüldüm canım yaa
Ben bir kez kurabiye yedim, bin pişman oldum, hala aklıma geldikçe utanıyorum,
Onun dışında devam, karaciğer temizliğine kaldı 10 gün
İnşaAllah sorunsuz yaparım
Katılma imkanın varsa katıl, bende hala düşünüyorum nasıl yol izlesem diye

Sırrı ifşa etmedim ama kuzum
Mercimekli köfte mi verdi konum at kuzum ya aşık olasım var ...
Yok canım ifşa değil de büyüsü bozuluyor sanırım
Haftaya verecek. O günün menüsünu atayım hep birlikte yapalım
Trabzon hurması yesem dedim. Saat 3 deki meyveli ara ogunumu tahin hurma ve ceviz olarak verdi
Haftada 1 kez mi dedim. Hergun yiyebilirsin dedi
Allah'ım

Günaydın gezegen güzeli
tahin miii hurma mııı ceviz miii hergün müüü afiyet şifa olsun

Yok kızzz hic hasta olmadı kime sorsam emzirmiş eskilerdemi acaba emzirmiyolardı bilemedim hayırlısı yaa azalttım günde 2 kez veriyorum uykuya gecerken mutlaka istiyo
Canım çok var emzirmeye devam eden hatta doğurunca ıkı bebeğini emziren bile var seni sömürürler çift taraflı vıtamınıne mineraline dıkkat et sen kendi bırakır bi süre sonra bence sütün tadı degişebilir
Çok zor bi süreç bende yeni kestim sayılır biliyosun o strese şuan girme derim bıraktırmaya niyetlenirsen de sabır taşı kullan ben öyle buldum çaresini bikaç günde bıraktı

Doğru diyorsun kuzum güzel şeylere kendimizin bile nazarı degebiliyor.
Haftaya şenlik var desene

Psikolojik olarak dagıldım aşkım hep hastayım bir aydır nedense bişey de dogru düzgün yemiyorum kilomda inmiyor

Geçmiş olsun. Ertelediğiniz, yapmak istemediğiniz ancak zorunda olduğunuz ne var hayatınızda?

Bir işi bitirmek olabilir, biriyle yüzleşmek olabilir, biriyle konuşmak olur, bir işe başlamak olur. Ciddi strese sokan birşey var belli ki.

günaydın kızlar hepimize saglıklı bir gün olsun
ben bugün biraz daha iyiyim ama öksürük hala devam ediyor

Geçmiş olsun canım. Ben böyle durumlarda dut çayının çok faydasını görüyorum. 1 yk dut kurusu ve suyu kaynatıyorum. İçiyorum. Diyetini bozmuyorsa denemeni öneririm.

Yapmadı hiç öyle olsa tabiki amaa inanki kolay değil onun için bırakmiyo dahada inat ediyorr daha kötüye gidiyor doktorlara sordum kactane hic demediler

Kaç yaşında büyük olan? Sanırım birde hamilesiniz. Maşallah

Nasıl kullanılıyor? Günü geldiğinde bilmiş olalım

Yok kızzz hic hasta olmadı kime sorsam emzirmiş eskilerdemi acaba emzirmiyolardı bilemedim hayırlısı yaa azalttım günde 2 kez veriyorum uykuya gecerken mutlaka istiyo
Canım ilk oğlumu emzirirken hamile kalmışım. Adet de olmayınca hiç suphelenmedim. Sonra oğlum kusmaya ve ishal olmaya başladı. Memeyi istemiyordu. Komşum git kan ver dedi hamile olabilirsin diye. Bebeğim 6,5 aylıkken iki aylık hamile olduğumu öğrendim. Sütün tadı değişiyormus hamilelik hormonlariyla. Benim doktor verme demişti. Emzirenler var tabi ki hatta iki çocuğunu emzirenler de var. Duruma göre hareket et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…