Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günnnnoooooooo
DEli gibi başağrısı:confused: saçlar elektrik çarpılmışa dönmus bi hall uykusuzz 😁

im-here.gif

Anka gruptan ayrıldı :confused:
Apa Mapa yalan oldu @gezegenfeza
Devam edemedim maalesef. Sağlık sorunlarım çoğaldı onlarla uğraşıyorum. 4. öze dönüşe katılsam diyorum ama Apa kızacak diye de korkuyorum:KK70:

Senin nasıl gidiyor.:KK36:

Elhan Elhan sen nasılsın:KK36:
Ankamiz yaşıyor ya :dua::KK200:
Apa kızsa da biz seviyoruz Ankamizi :KK60:
İyiyim tatlım. Sağlık sorunlarına şifa dilerim. Hayırdır ne oldu kuzum o_O

Paçilerin işi gücü bu :olamaz:
Akşam duzgün yemek yese uyurrr 2gun önce güzel yedi uyudu sabaha kadar kesintisiz bikere kalkti oda dünde yemedi böyle oldu şuan bile hersey yedi cevizine kadar kahvaltısını çok sever yapmayı ama hala aklı memede istedi durdu illa kızacam ona😀

Akşam duzgün yemek yese uyurrr 2gun önce güzel yedi uyudu sabaha kadar kesintisiz bikere kalkti oda dünde yemedi böyle oldu şuan bile hersey yedi cevizine kadar kahvaltısını çok sever yapmayı ama hala aklı memede istedi durdu illa kızacam ona😀
Şu saatte vereceğin sütün onu hasta eder kuzum. Ona güvenip yemiyor sanırım. Bu çocuklar çok akıllı seni mecbur ediyor kendince. Acıkınca mecbur yiyecek geri adım atma. :confused:

Şu saatte vereceğin sütün onu hasta eder kuzum. Ona güvenip yemiyor sanırım. Bu çocuklar çok akıllı seni mecbur ediyor kendince. Acıkınca mecbur yiyecek geri adım atma. :confused:
Yok kızzz hic hasta olmadı kime sorsam emzirmiş eskilerdemi acaba emzirmiyolardı bilemedim hayırlısı yaa azalttım günde 2 kez veriyorum uykuya gecerken mutlaka istiyo

Çok teşekkür ediyorum canm evet yeniyim'uzaktan takip ediyordum ara ara kara verdim geldim 🥰
Hoşgeldin 😍
15 Ocak Pazartesi menü

Sabah yok galiba

Öğle12.30
Ton balıklı salata
1 dilim ekmek

Ara 2 hurma
2 ceviz

Akşam 19.30
1kase çorba 4 köfte 1 dilim ekmek 5 kaşık yoğurt

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Sabahı kime soralım 🙄😅
İnstadan Yazmıştım sana gece gormemissin😘
😘 Sordum sorusturdum. Önce çocuk doktoru ile görüşeceğim bugün bı haber alayım bakalim
İtiraf ediyorum. Demedim :KK20:İki gün çiğkoftenin üzerine bir de karbonhidrat bayramı yapacağın aklıma gelmedi. :işsiz:Söz verdin hatırla :KK62:
Benim diyetisyen haftaya bana mercimek köftesi verecek çok mutluyum. Yeniden aşık oluyorum kadına 😍
🧿❤️Yeğenim 6. Sınif onun da Türkçesi kötü. İnşallah aşarlar bunları 🙏
İngilizceden 100 alıp Türkçe'den 76 alması zoruma gitti. Çocuğum ana dilinden nasıl yaparsın demiştim 🙄🙁Ama sonra performans aldı. Toparlayacak inşallah. İkinci yazilidan 96 almışti galiba.
Günaydın ❤️💙❤️💙 48 dk uyumuşum maşallah bana🧿
Çok uyumussun 😭
Günaydın Sibelim. :KK60:

Afiyet olsun canım 😘

Yine afiyet olsun. :KK60:

Bereketli bir kermes olsun. Acil şifalar bulsun kuzu. :dua:Ellerine sağlık canım 😘

Günaydın tatlım. :KK60:Yorgunlugun yerini heyecan , mutluluk alsın. :dua:
Sabah aldım telefonu elime sır verecektim sana sonra geçen sefer verdiğim sır yalan oldu. Bu sefer bana kalsın bakalım dedim 😅😅😘
Mthn83 Mthn83 hangi altı çizili kelime, birleşik yapılı sorusunda"Deniz" kelimesini seçen bir yeğenim var. Kronik Türkçe yetmezliği çekiyor. Ortalaması 95 olmasa kapasitesi bu kadar diyeceğim ama :kızgın: :kızgın: :kızgın:
Aynen canım. Biraz kendini vermiyor sanırım. Yeni nesilde dikkat dağınıklığı çok. Ders çalışırken öyle özenli sessiz bir ortam hazırlanıyorum. Odaklanması kendini vermesi için. Sınavlarda ses oldu gürültü oldu gibi şeyler yaşamaması için.
Oglan ilkokula giderken bi arkadasla anlaşıp mısır patlatip oyun parkina gittik. Orada yasitlari bir cocuk yaklasti bize bakiyor. Mısır uzattik şey anneme sormam lazim ben şeker hastasiyimda dedi.. o an yikildik😔🤷🏻‍♀️ döndü geldi 1 avuc olabilirmişim dedi🥹 o gunden sonra elimizden geldigince dikkatli olduk
Komşumun kızında (7yas) ciltte renk değişikliği vardı. Özel bir beslenme uyguladılar yayılma yavaşlaması için. Piknik yaptiklarinda hep onada uygun şeyler koydum. Evde özel çocuk bulunması oğlumun hassaslık göstermesini kolaylaştırdı. Yoksa biraz bencil oluyorlar. Ben seviyorum ben istiyorum tarzı. Bişey diyemiyorum ikiside çocuk 🙁
17 Ocak Salı

15.30
1 avuç karışık kuruyemiş

20.00
1 kase kıymalı makarna
1 kase sebze çorbası
1 kase yoğurt
1 parça ekmek
1 portakal

su: 2 lt

Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Ooo süper 😍