Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İtiraf etmem gereken bir şey var 🥺

Kaptanın dediğini yap, yaptığını yapma saatine hoşgeldiniz 😅

Ben dün gece 1.5 dilim ekmek ve 14-15 tane zeytin yedim 😢

Bu sefer diyete girdiğimi kimseye de söylemedim neden böyle kaçamakları arttırdım acaba ya 😂 ama bugün hiçbirşey olmamışçasına normal rutinime devam ediyorum 🥺 1.5 lt suyum bitti bitecek.

Canım çok var emzirmeye devam eden hatta doğurunca ıkı bebeğini emziren bile var :KK53: seni sömürürler çift taraflı vıtamınıne mineraline dıkkat et sen kendi bırakır bi süre sonra bence sütün tadı degişebilir
Çok zor bi süreç bende yeni kestim sayılır biliyosun o strese şuan girme derim :KK14: bıraktırmaya niyetlenirsen de sabır taşı kullan ben öyle buldum çaresini bikaç günde bıraktı
Aynı şeyi yazmışız hemen hemen :rapci:

Geçmiş olsun. Ertelediğiniz, yapmak istemediğiniz ancak zorunda olduğunuz ne var hayatınızda?

Bir işi bitirmek olabilir, biriyle yüzleşmek olabilir, biriyle konuşmak olur, bir işe başlamak olur. Ciddi strese sokan birşey var belli ki.

Geçmiş olsun canım. Ben böyle durumlarda dut çayının çok faydasını görüyorum. 1 yk dut kurusu ve suyu kaynatıyorum. İçiyorum. Diyetini bozmuyorsa denemeni öneririm.

Kaç yaşında büyük olan? Sanırım birde hamilesiniz. Maşallah 🧿

Nasıl kullanılıyor? Günü geldiğinde bilmiş olalım 🤍
Islatıp sürüyorsun sadece sürekli sürdüm ben hatta sürüp üstüne poşet kapattım camasıra bulasıp azalmasın dıye her fırsatta denedi benm sıpa çünkü azaldığını hissettiği anda emmeye çalıştı🥲 çok iğrenç bı tadı var :kusmuk:

Bu sefer diyete girdiğimi kimseye de söylemedim neden böyle kaçamakları arttırdım acaba ya 😂 ama bugün hiçbirşey olmamışçasına normal rutinime devam ediyorum 🥺 1.5 lt suyum bitti bitecek.
Kaldığımız yerden devam edebilmeyi başarmak çok güzel. :KK5:festicim bir önceki öğününde eksik bir şeyler vardı ya da eski alışkanlık bir yerden kendini gösterdi demek ki. Kararlılığını bozmamak tercihini kutlarım tatlım. :KK60:

Islatıp sürüyorsun sadece sürekli sürdüm ben hatta sürüp üstüne poşet kapattım camasıra bulasıp azalmasın dıye her fırsatta denedi benm sıpa çünkü azaldığını hissettiği anda emmeye çalıştı🥲 çok iğrenç bı tadı var :kusmuk:

Ay keşke anlasalar da konuşarak ikna edilebilse üzülüyorum da böyle zorlayarak yapılmak zorunda olunan şeylere 😢 benim oğlum aşırı memeci korkuyorum ki azıcık büyüdüğünde orda burda mömöğğğ diye ağlayacak diye 😂 birde tadını bozarsam tiksinti gelirse benim narin kalbim dayanabilir mi acaba 😂 (bakma sen bana günü geldiğinde yaparım da şimdi hormonlar işte herşeye duygulanıyorum 😬)

Kaldığımız yerden devam edebilmeyi başarmak çok güzel. :KK5:festicim bir önceki öğününde eksik bir şeyler vardı ya da eski alışkanlık bir yerden kendini gösterdi demek ki. Kararlılığını bozmamak tercihini kutlarım tatlım. :KK60:

Ay ne güzel yazmışsın 🤩

Canımcığım artık bu yola başkoydum. Bozmak kelimesini hayatımdan çıkarttım. Yanlış tercih yaptım 😂 ne olursa olsun bir sonraki öğünde devam edeceğim. Sürekliliği sağladığımda olacak bu iş. Eskiden bozunca diyette bozuluyodu. Sanırım bu sefer bakış açımı değiştirmeyi ufaktan da olsa başarıyorum 💙

Burda hem menülerimi hem de fotoğrafları paylaşmakta beni çok disipline etti bu arada. Ben diyetisyenlerimle de hep paylaşırdım. Diyetisyen kızacakmış edecekmiş asla çekinmedim bugüne kadar umrumda olmadı 😂 ama fotoğraf paylaşmak ciddi anlamda beni frenliyor. Evet bu frenlenmiş halim jdjdkks

Ara öğünlerimi yapmıyorum sanırım o gece beni açıktırıyor. Sanırım ara öğünleri yapsam iyi olacak. O zaman da sanki veremicekmişim gibi hissediyorum. Ara öğün oldum olası hiç sevemedim ya.

Ay keşke anlasalar da konuşarak ikna edilebilse üzülüyorum da böyle zorlayarak yapılmak zorunda olunan şeylere 😢 benim oğlum aşırı memeci korkuyorum ki azıcık büyüdüğünde orda burda mömöğğğ diye ağlayacak diye 😂 birde tadını bozarsam tiksinti gelirse benim narin kalbim dayanabilir mi acaba 😂 (bakma sen bana günü geldiğinde yaparım da şimdi hormonlar işte herşeye duygulanıyorum 😬)
İnan bana anlıyo olmaları daha zor bende öyle düşünüp vicdan yaptım hep erteledik 32 aylıktı bıraktırdıgımda herşeyi konuşup anlıyo :KK14: gizli sürdüm hep taşı görmedi bile yara oldu diyodum taşı görüp bağlantısı kurmuş geçti karsıma koca adam gibi memeye acı sürüyosun sürme hımmmm diye parmak sallıyo bana :KK8:cok pişmanım kafası basmadan bıtaktırmadığıma hap kadar bebeden fırça yedim:KK70:

Ya bir nen alışamadım şuna 😢
Evde askılık niyetine duruyor baktıkça sinir oluyorum birde depomda yok ki kaldırsam 😂
eliptik benim can damarım :KK200: :KK51: yürüme bandı almayı asla düşünmedim çünkü yürüyüş benim için dış dünya ile buluşma,evde sıkılırım. Eliptik yaparken de size yazıyom dizi izliyom falan bu ara birini kullanmaktan bozdum 10 sene kadar bunun 2. senesi uzun ömürlü olsun ne diyim:nazar::KK48:
İnşallah zayıflarım 😅😅😅

Bana gönder 😍
Daha cok gider bile ona göre planliyor

Ömür IMG_20240117_114232.jpg biter yürünecek yollar bitmez :KK59:

Devam edıyorsun en azından oyle dusun 😍

Ben ıkı ay gıbı bır sürede azaltarak bıraktım en son gece yatarken emzırme kalmıştı bır gece hiç kalkmadı ve o gece bıttı benım ıcınde ani oldu 🥹 çok yumuşak bi geçil oldu oğlum için ama çünkü çok bağımlıydı her gece memeyle yaşardı gündüz devamlı emerdi

Canım ilk oğlumu emzirirken hamile kalmışım. Adet de olmayınca hiç suphelenmedim. Sonra oğlum kusmaya ve ishal olmaya başladı. Memeyi istemiyordu. Komşum git kan ver dedi hamile olabilirsin diye. Bebeğim 6,5 aylıkken iki aylık hamile olduğumu öğrendim. Sütün tadı değişiyormus hamilelik hormonlariyla. Benim doktor verme demişti. Emzirenler var tabi ki hatta iki çocuğunu emzirenler de var. Duruma göre hareket et.
Istee değişiyor herkeste etki olmuyor ablaa anlatmıştın bunu bana 🥰🥰

Geçmiş olsun. Ertelediğiniz, yapmak istemediğiniz ancak zorunda olduğunuz ne var hayatınızda?

Bir işi bitirmek olabilir, biriyle yüzleşmek olabilir, biriyle konuşmak olur, bir işe başlamak olur. Ciddi strese sokan birşey var belli ki.

Geçmiş olsun canım. Ben böyle durumlarda dut çayının çok faydasını görüyorum. 1 yk dut kurusu ve suyu kaynatıyorum. İçiyorum. Diyetini bozmuyorsa denemeni öneririm.

Kaç yaşında büyük olan? Sanırım birde hamilesiniz. Maşallah 🧿

Nasıl kullanılıyor? Günü geldiğinde bilmiş olalım 🤍
20 aylık daha kuzumm

Canım çok var emzirmeye devam eden hatta doğurunca ıkı bebeğini emziren bile var :KK53: seni sömürürler çift taraflı vıtamınıne mineraline dıkkat et sen kendi bırakır bi süre sonra bence sütün tadı degişebilir
Çok zor bi süreç bende yeni kestim sayılır biliyosun o strese şuan girme derim :KK14: bıraktırmaya niyetlenirsen de sabır taşı kullan ben öyle buldum çaresini bikaç günde bıraktı
EVett canımm ya sabır taşı çok duydum bikaç aya kalmaz deneyecem iki bebeğini yengem emzirdii zor tabiii insallahh tadı degişirde kendi bırakır diye umuyorumm şuan hic vermediğim oldu ve cok agladi daha cok dustuu ustume oyuzden veriyorum eskiden 3 4 defa emerdi simdi 2 defa emiyorr bu bile başarılı birsüreç❤️

X