Popüler Konu LenaG ile MasterFit

nazar nazar battı balık yan gitmez kaptan haydi bakalım kaldığın yerden devam hayır madem bişey yiyecen bozacan neee bileyim WunderLost a bi danışsaydın

öyle olduğu halde yetişemiyorlar kaaaç ay sonraya randevu veriyorlar Allah gerek duydurmasın sağlıklı olalım hep inşallah

Canım sanırım gece yeme bağımlılığın var. Nasil anlarsın ?

Yemediğin sürece uyku tutmaz
Açım yoksa yemem diye bahaneler bulursun
Canın bir şey istemese bile acaba ne yesem diye düşünürsün
Sadece çay içeceğim kahve içeceğim diye başlayıp, tek gitmiyor deyip yanında bir şey yersin
Vb.

Son düzenleme:
şu iki kavanozda ki fıstık ezmeleri baya azalmış onları tek kavanozda toplayım bahanesini biliyon mu peki? kavanozun dibinde kalır yazık sıyır onları kaşıktada kalıyor

şu iki kavanozda ki fıstık ezmeleri baya azalmış onları tek kavanozda toplayım bahanesini biliyon mu peki? kavanozun dibinde kalır yazık sıyır onları kaşıktada kalıyor
O bahaneyi bilmiyorum. İyiymiş kahveyle ağzım tatlansin 1 çay kaşığından bir şey olmaz eeee az kalmıs yaa bitsinde atayım bari bahanesini biliyorum 1 ayi geçti 21.30 dan sonra yemiyorum çok şükür bunu devam ettirirsem kolay kolay kilo almam inşallah cok amin

ühüüü 1 haftadır fıstık ezmesiz yaşıyorum çok mutsuzum. Bu hafta bi diyetisyenin motivasyon grubuna başladım ya liste beni yordu her gün yumurta bana gitmedi. '1 günlük program bitsin devam etmeyi düşünmüyorum. Ne zaman her gün yumurta yesem kilo verememiştim biliyorum kendimi bakalım ne olacak cuma günü... haftaya yulaf lapası falan eklese bari. Eklemezse delecem gibi o gruptan aynı duygular içerisinde ki bir arkadaşı buraya davet ettim bakalım gelecek mi

Gelsin zayıflasin yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…