Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayyy fena o zaman ben o zaman sebze meyve ağırlıklı besleneceğim mecbur

ay yok kız ben boşandım,ama teknoloji geliştiyse bir başıma olmasına hayır demem
Ben de boşandım 12 senedir tertemiz bekarım ama doktora gidip adetim gecikti dedim mi akintim var dedim mi önce gebelik testi yapiyorlar boşandim de istedigin kadar bize ne yani biz dusunecegimizi düşünürüz

Ayyy fena o zaman ben o zaman sebze meyve ağırlıklı besleneceğim mecbur
Cocuk konusmuyordu 4-5 yasina geldi o kadar doktora gittiler konusma treapistine vs yok
En son gluten hassasiyeti oldugu anlasildi diyet uygulandi konusmaya basladi cok ilginc degil mi yaa şu an herşey yolunda sizin de düzen oturacak yolunuz kolaylasicak insallah

Ay canım beni de ekler misin
Boy 170
Ocak sonu hedefi 59

28 yaş hayatım

Bende intolerans vardı çok alerji oluyordu 9 ay glutensiz beslendim kilo almadım. Alerjim de geçti şişlik hissi geçti

Merhaba kızlar ben bugün çok kötü bir gün geçirdim söyleki grip yetmiyormuş gibi bide alerjiler zorladı ilaçlar ve iğneyle anca baskı altına alındı açıkçası çok korktum bugün çok şükür geçti bitti.

Bugün spor yapamadım ama suyu çok içtim menümü yazıp dinlenecem herkese iyi geceler

Canım o kişinin çocuğunda başka ne gibi gerilikler vardı. Benim oğlumda konuşmuyor
Bugun bitiyo az kaldi dayan tahin pekmez varsa ondan ye bari

Tavsiye ederim

Çok geçmiş olsun canım
Kortizon mu yaptılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…