Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi aksamlar canimlar 🫶🏻🌸

16 Ocak Salı beslenme listem Elhan Elhan arwengsd arwengsd

10:30
5 fındık 5 kaju

13:00
Peynirli otlu omlet
5 zeytin
1 dilim tb ekmek

15:00
1 elma

17:30
Tavuklu salata

IMG_20240116_175410.jpg

Eliptik+Yürüyüş+Oryantal dans hepsi
18bin adım Cordelia Cordelia cigim🌸
Puanim 1800

IMG_20240116_210232.jpg

Kızlar birşey soracağım, kızımın doktoru glütensiz beslenmenin sağlıklı kişilerde kilo alımına sebep olacağını söyledi, netten bakındım iki farklı görüş var

Sizin bununla ilgili bir bilginiz var mı, çünkü bütün beslenme düzenimiz glütensiz oldu, ben de öyle yiyorum, kilo alır mıyım ki 🙈

Öhöm öhöm bugünkü menumu paylaşayım. Daha doğrusu ağzıma ne attiysam yazıyorum kızlar 😅
Saat 9 da bir kupa yesil çay.
Saat 11 de 1 bardak kefir
Saat 13 30 da sahanda yumurta. 7 zeytin. Biraz peynir. Ev yapımı poğaça bir tane. 1 dilim de ekmek. 1 fincan siyah cay
Saat 15 30 Türk kahvesi 1tane hurma 2 tane Badem sekeri😅
Akşam 18 30 da bir kaos şehriye çorbası ve brokoli salatası.
2.5 litre su
Birazdan da melisa çayı içeceğim

Spor olarak da youtube daki Walk walk diyen hatunla 1 mil yürüdüm 15 dkcik ama kucağımda bebemle 😃 tebriği hak ettim sanki spor için 😅😅😅
Tebrikler tatlim 🧿🥰😘👏

Kızlar birşey soracağım, kızımın doktoru glütensiz beslenmenin sağlıklı kişilerde kilo alımına sebep olacağını söyledi, netten bakındım iki farklı görüş var

Sizin bununla ilgili bir bilginiz var mı, çünkü bütün beslenme düzenimiz glütensiz oldu, ben de öyle yiyorum, kilo alır mıyım ki 🙈
Bence ölçü önemli ve hareket glutenli ya da glütensiz farkedecegini sanmam🤷‍♀️

ben çoğu doktordan çölyak hastalığınız vs.yoksa glütensiz beslenmeyi önermiyor.glüten=zararlı karbonhidrat değildir bunu ayırt edelim diyorlar.ama benim bildiğim ben de buna katılan tayfadanım

Abim glutensiz beslenerek baya zayifladi genelde kilolu insanlar zayifliyor

Saglikli bir bireyin glutensiz beslenmesi keto diyet yada dukan yapmakla bir tutuluyor normal beslenmeye gecince kat kat geri aliniyor kilo
Benim arkadasimin oglunda cikti ayni hassasiyet ailece ayni beslendiler kendisi de kilo verdi ama şu an obez🥲🙈

Bence ölçü önemli ve hareket glutenli ya da glütensiz farkedecegini sanmam🤷‍♀️
Orası öyle tabii ki ama nette bir yazıda glütensiz yiyeceklerin daha dazla karbonhidrat içerdiği yazıyordu dolayısıyla sanki onları porsiyon olarak daha az tüketmeliyiz gibi algıladım 🙄

ben çoğu doktordan çölyak hastalığınız vs.yoksa glütensiz beslenmeyi önermiyor.glüten=zararlı karbonhidrat değildir bunu ayırt edelim diyorlar.ama benim bildiğim ben de buna katılan tayfadanım
Ben o zaman evde sebze meyve yiyeceğim dışarıda yediklerimde normal bi beslenme düzeni oluşturacağım

Abim glutensiz beslenerek baya zayifladi genelde kilolu insanlar zayifliyor
İşte bu yüzden şaşırdım, yıllardır glütensiz beslenerek kilo verildiğini zannederdim ben doktor öyle deyince çok şaşırdım

X