Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birşey soracağım, kızımın doktoru glütensiz beslenmenin sağlıklı kişilerde kilo alımına sebep olacağını söyledi, netten bakındım iki farklı görüş var

Sizin bununla ilgili bir bilginiz var mı, çünkü bütün beslenme düzenimiz glütensiz oldu, ben de öyle yiyorum, kilo alır mıyım ki

Tebrikler tatlim

Bence ölçü önemli ve hareket glutenli ya da glütensiz farkedecegini sanmam

ben çoğu doktordan çölyak hastalığınız vs.yoksa glütensiz beslenmeyi önermiyor.glüten=zararlı karbonhidrat değildir bunu ayırt edelim diyorlar.ama benim bildiğim ben de buna katılan tayfadanım

Abim glutensiz beslenerek baya zayifladi genelde kilolu insanlar zayifliyor

Saglikli bir bireyin glutensiz beslenmesi keto diyet yada dukan yapmakla bir tutuluyor normal beslenmeye gecince kat kat geri aliniyor kilo
Benim arkadasimin oglunda cikti ayni hassasiyet ailece ayni beslendiler kendisi de kilo verdi ama şu an obez

Bence ölçü önemli ve hareket glutenli ya da glütensiz farkedecegini sanmam
Orası öyle tabii ki ama nette bir yazıda glütensiz yiyeceklerin daha dazla karbonhidrat içerdiği yazıyordu dolayısıyla sanki onları porsiyon olarak daha az tüketmeliyiz gibi algıladım

ben çoğu doktordan çölyak hastalığınız vs.yoksa glütensiz beslenmeyi önermiyor.glüten=zararlı karbonhidrat değildir bunu ayırt edelim diyorlar.ama benim bildiğim ben de buna katılan tayfadanım
Ben o zaman evde sebze meyve yiyeceğim dışarıda yediklerimde normal bi beslenme düzeni oluşturacağım

Abim glutensiz beslenerek baya zayifladi genelde kilolu insanlar zayifliyor
İşte bu yüzden şaşırdım, yıllardır glütensiz beslenerek kilo verildiğini zannederdim ben doktor öyle deyince çok şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…