Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O vakit sorun yok, hep ekran görüntüsü alırdım, bu sefer almamışım

Etiketliyorum hepinizi ama takımımızı koyayım tekrar aypareciğim de bizdeydi ama ufak bir değişiklik oldu. Akrep ile bu kadar ayrı kalmanıza gönlüm razı olmadı

Eklentiler

• IMG_5356.png
    185 KB · Görüntüleme: 26
Sabah 50 dk eliptik yaptim aksam yemegi ustunede yürüyüş,ikisinin toplami
Simdi de kedimi emziriyorum kilo vermem lazim shjkl bu hep benim burami emer gibi yapip masajliyo

Eki Görüntüle 3370388
Haahah ay çok tatlı bizimkiler izin verse bende istiyorum sokaktan birtane alıp getirmek kendi evim olunca artık

Eminim sende de başka cevherler vardır

Haahah ay çok tatlı bizimkiler izin verse bende istiyorum sokaktan birtane alıp getirmek kendi evim olunca artık
Annem bugun diyor kuzulariiiim iyi ki geldiniz siz bizi sectiniz bize sifa oldunuz siiiz (annem kedileri cok severdi ama ben evde bakamayız olmaz derdi hep)
Gecen kedi gordu avm onunde seni goturelim mi bizimkilerin yanina diyor guvenlikci kiz teyze biz bakiyoz burda o dedi oyle kaldi

Eminim sende de başka cevherler vardır
Cok motive edicisin tatlım da valla yok tek deneyimim eşime nisanliyken atkı örüp hediye etmek istemiştim . Başladım da büyük bir şevkle azıcık ilerledim eğri büğrü olunca annem tamamlamıştı eşim hala ben ördüm sanir artık bir gün ifşa olursam burdan ogrenir

Allah'ım bizimkilerede böyle bir aydınlanma versin inşallah

İnsanın kendi evi gibisi yoktur herhal 22 senedir kiradayim ufukta alma gibi bir durumda yok senin heycanini içimde hissettim rabbim sağlıkla huzurla oturabilecegin genis mekan nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…