Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslen maraşlıyız ama osmaniyede oturuyorum depremi burda yaşadım sosyal medyada çok bahsedilmesede gerçekten çok kötüydü maraşta çok yakınımı kaybettik babam tarafından kimse kalmadı maraşta hepsi şehit oldular allah rahmet eylesin sizede çok üzüldüm ama şükür evladınızı kucağınıza almışsınız rabbim kimselere yaşatmasın kimselere benim evim müstakil olduğundan çok şükür bişeyimiz yok ama 2 çocukla arabada yattığımız ve depremden dolayı eve giremediğimiz dışarda durduğumuz günler çok oldu rabbim kimselere göstermesin
O zaman bende hastanedeydim, iştah gitti, durmadan bakıyorum, sağ kurtulan var mı diye 😔
Sonra dedim kızım dua etmekten başka çaren yok, artık kendinle ilgilen, arkanda iyileşmeni bekleyenler var 😔
Rabbim kimseye yaşatmasın, başınız sağolsun canım, hepimiz çok üzüldük 😔

Menümü yazayım
Sabah
İki haşlanmış yumurta
Peynir ve zeytin
Bir kase yeşillik
İki wasa
Şekersiz çay

Öğle
Muzlu elmalı kakaolu çiğ fındıklı yulaf ezmeli süt

Ara
Üç tane cavdarli karabugdayli gerisini
Bir bardak kefir

Akşam
Bir kase arpa şehriye çorbası
Fırında cipura
Salata

Su 3 litre spor 30 dakika tempolu yürüyüş 15 dakika leslie

Elhan Elhan Cordelia Cordelia ffestinalente ffestinalente

Ne kadar güzel bir haber :dua::KK200:Cok sevindim bitanem sen en güzel en rahat evi hayal et istemeye devam et tatlım. :KK68::KK68:İnsallah Rabbim denk getirecek. Hadi bakalım duaya devam ediyoruz. İnşallah inşallah :dua::dua::dua::dua::dua::dua:
Dediğini her gece uyumadan önce yapıyorum . Hem bir heyecan kaplıyor her yanımı hem de aşırı rahatlamış hissediyorum . Ve her defasında duama seni de ekliyorum♥️

Mavilerim nasılsınız 🤍 umarım öğünleriniz dengeli ve keyifli olmuştur 🥳

Paylaşım yapanlara teşekkür ederim. Yapmayanların da yapma keyfine erişmesini dilerim 🤩

Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ellssa Ellssa Tesnim1903 Tesnim1903 sara_28 sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus L LESA76 badem000 badem000 menekse_kokusu menekse_kokusu WunderLost WunderLost Aomine Daiki Aomine Daiki Keira- Keira- Papatyamaviss Papatyamaviss Nergis 35 Nergis 35 soffty soffty

15.01.2024 Menü - Z Raporum 💙

14:13 - İlk Öğün

5 adet köfte (kızartma)
1 dolu kase domates salatası
1 kase yoğurt çorbası
2 dilim ekmek

19:23 - Son Öğün

1 kase etsiz patlıcan musakka
1 dolu minik kase pul biberli, zerdeçallı yoğurt
Yarın dilim ekmek

2 lt su içimdi. Yatana kadar 3 lt tamamlanacak.

IMG_5355.jpeg

Aa neden 8. Seviye kaldırıldı?

Yapıcam. Az kendime geleyim. Çok halsiz kaldım bugün
Eskiden vücut direnç kazansın diye kemik suyu, turşu, yoğurt vardı
Şimdi iksir, spirulina, apaform,propolisle vücutta bişey eksilmedi diye 8. Seviye kaldırıldı

Evet vücut yoruluyor, şifa olsun canım, darısı bana

Peki temizlikten önce akşam kusma oldu mu?

Paylaşım yapanlara teşekkür ederim. Yapmayanların da yapma keyfine erişmesini dilerim 🤩

Mthn83 Mthn83 gezegenfeza gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Ellssa Ellssa Tesnim1903 Tesnim1903 sara_28 sara_28 Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia FitVenus FitVenus L LESA76 badem000 badem000 menekse_kokusu menekse_kokusu WunderLost WunderLost Aomine Daiki Aomine Daiki Keira- Keira- Papatyamaviss Papatyamaviss Nergis 35 Nergis 35 soffty soffty

5 adet köfte (kızartma)
1 kase yoğurt çorbası
2 dilim ekmek

Yarın dilim ekmek

Eki Görüntüle 3370381
Kaptanım Afiyet olsun. 💙😘

Oh annenin ellerine sağlık
Oğlanları evlendirsem bende torunlara başlayacağım 🥰
Ne şanslılar . Benim kayınvalidem pek becermez annem de tam tersi terzi gibi her iş gelir elinden . Kış aylarimizi annemin ince kalın ordukleriyle geciriyoruz . Ben de kayınvalidem gibi bir kayınvalide olacam gibi böyle giderse ,hiç merakim da yok öyle şeylere 🙈

5 adet köfte (kızartma)
1 kase yoğurt çorbası
2 dilim ekmek

Yarın dilim ekmek

Eki Görüntüle 3370381
Afiyet olsun canım ❤️

Yok canım . Son Ev sahibim iyi sağolsun tanıdık zaten . İşte iki küçük çocuk var . Eşimin ailesi gelecek haftasonu ailecek gorumcelerim kayinlarim fln da . Onlara bırakıp çıkarız rahat rahat gezeriz diyoruz . Abim de bakacagimiz evlere bakıyor ayarlama yapmaya çalışıyor . Simdlik her şey yolunda gibi . Ve Cook heyecanlıyım 🥰
Allah gönlünüze göre denk getirsin insallah amin🥰😍🫶🙏🏻

Afiyet olsun canım 😘 Ton balığınin üstüne kurabiye, kek koymazsan şahane olur. Dikkatli ol tamam mı kuzum. :dua: :KK60:

Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. :işsiz:Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi 🙈

Diykon2142 Diykon2142 anneler grubundan arkadaşın sanırım. :KK68:Gelirse seviniriz. Varsa doğumdan kalan kilosu erir gider. :KK5:
Ayy geliyorum yer açın 😅😅 doğumdan kilom kalmadı ama yıllardır hayal ettiğim kiloya ulaşmak istiyorum belki burada yapabilirim 🤗

X