Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman bende hastanedeydim, iştah gitti, durmadan bakıyorum, sağ kurtulan var mı diye
Sonra dedim kızım dua etmekten başka çaren yok, artık kendinle ilgilen, arkanda iyileşmeni bekleyenler var
Rabbim kimseye yaşatmasın, başınız sağolsun canım, hepimiz çok üzüldük

Menümü yazayım
Sabah
İki haşlanmış yumurta
Peynir ve zeytin
Bir kase yeşillik
İki wasa
Şekersiz çay

Öğle
Muzlu elmalı kakaolu çiğ fındıklı yulaf ezmeli süt

Ara
Üç tane cavdarli karabugdayli gerisini
Bir bardak kefir

Akşam
Bir kase arpa şehriye çorbası
Fırında cipura
Salata

Su 3 litre spor 30 dakika tempolu yürüyüş 15 dakika leslie

Elhan Cordelia ffestinalente

Ne kadar güzel bir haber Cok sevindim bitanem sen en güzel en rahat evi hayal et istemeye devam et tatlım. İnsallah Rabbim denk getirecek. Hadi bakalım duaya devam ediyoruz. İnşallah inşallah
Dediğini her gece uyumadan önce yapıyorum . Hem bir heyecan kaplıyor her yanımı hem de aşırı rahatlamış hissediyorum . Ve her defasında duama seni de ekliyorum

Mavilerim nasılsınız umarım öğünleriniz dengeli ve keyifli olmuştur

Paylaşım yapanlara teşekkür ederim. Yapmayanların da yapma keyfine erişmesini dilerim

Mthn83 gezegenfeza Ceeeeeeeeeeee Ellssa Tesnim1903 sara_28 Jasminium84 Cordelia FitVenus L LESA76 badem000 menekse_kokusu WunderLost Aomine Daiki Keira- Papatyamaviss Nergis 35 soffty

15.01.2024 Menü - Z Raporum

14:13 - İlk Öğün

5 adet köfte (kızartma)
1 dolu kase domates salatası
1 kase yoğurt çorbası
2 dilim ekmek

19:23 - Son Öğün

1 kase etsiz patlıcan musakka
1 dolu minik kase pul biberli, zerdeçallı yoğurt
Yarın dilim ekmek

2 lt su içimdi. Yatana kadar 3 lt tamamlanacak.

Aa neden 8. Seviye kaldırıldı?

Yapıcam. Az kendime geleyim. Çok halsiz kaldım bugün
Eskiden vücut direnç kazansın diye kemik suyu, turşu, yoğurt vardı
Şimdi iksir, spirulina, apaform,propolisle vücutta bişey eksilmedi diye 8. Seviye kaldırıldı

Evet vücut yoruluyor, şifa olsun canım, darısı bana

Peki temizlikten önce akşam kusma oldu mu?

Kaptanım Afiyet olsun.

Oh annenin ellerine sağlık
Oğlanları evlendirsem bende torunlara başlayacağım
Ne şanslılar . Benim kayınvalidem pek becermez annem de tam tersi terzi gibi her iş gelir elinden . Kış aylarimizi annemin ince kalın ordukleriyle geciriyoruz . Ben de kayınvalidem gibi bir kayınvalide olacam gibi böyle giderse ,hiç merakim da yok öyle şeylere

Afiyet olsun canım

Allah gönlünüze göre denk getirsin insallah amin

Ayy geliyorum yer açın doğumdan kilom kalmadı ama yıllardır hayal ettiğim kiloya ulaşmak istiyorum belki burada yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…