Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsanın kendi evi gibisi yoktur herhal 22 senedir kiradayim ufukta alma gibi bir durumda yok senin heycanini içimde hissettim rabbim sağlıkla huzurla oturabilecegin genis mekan nasip etsin
Ah canim sana da hayırlısıyla nasip olsun . Çok onemsedigim bir şey değildi açıkçası . Ama kirada oturmak çok zor sürekli cikardilar her yıl kiraya aşırı zam yapmak adına . O yüzden artık almak zorunda hissediyorum . Borc harç olacak bayağı ama çok şükür çalışıyoruz öderiz biter gider Allah'in izniyle♥️

Ah canim orda oturan bir yakınımiz söylemişti . Çok çok etkilenmiş orası da🥺 rabbim mekanlarını cennet eylesin ,ne denir bilmiyorum çok çok üzücü . Amin canm benim
amin

O zaman bende hastanedeydim, iştah gitti, durmadan bakıyorum, sağ kurtulan var mı diye 😔
Sonra dedim kızım dua etmekten başka çaren yok, artık kendinle ilgilen, arkanda iyileşmeni bekleyenler var 😔
Rabbim kimseye yaşatmasın, başınız sağolsun canım, hepimiz çok üzüldük 😔
Rabbim evlatlarımızla sevdiklerimizle sınamasın teşekkür ederim🌺

Çok güzel 😍🧿🧿🧿

Allah'ım düşe düşe diyet yapan insanlara mi düştüm 😂

Aaa bugun bi videoya denk geldim kedinize sesli olarak hayalinizi anlatirsaniz gercek oluyormus dur bakayim bi bulayim

Ben ona o kadar inanıyorum ki Leyla kediler çok farklılar bambaşkalar 🤩 koyulan isimlerden bize ne öğretmeye geldiler belli oluyormuş bakmıştım gerçekten nokta atışıydı 😍

Ben ona o kadar inanıyorum ki Leyla kediler çok farklılar bambaşkalar 🤩 koyulan isimlerden bize ne öğretmeye geldiler belli oluyormuş bakmıştım gerçekten nokta atışıydı 😍
Beyazimiz Asil,bu kucagimdaki tekir Pakize
Pakize tam adını tasiyor o kadar titiz özenli söz dinler biz iş yaparken yemek yaparken takip eder izler sanki buyucekte o yapacak gibi😍 Asil aslinda Asi koymustu kardesim,dedim olmaz asi bir kedimi olsun Asil koy bari... Son dakika asil oldu ama o patinin biri hep hazir olda,bitane vur döner gelir intikam alır balkonda kopegimiz var onu döver 😂😂😂

Menümü yazayım
Sbah11.30
1 bardak limonlu su
1.5 dilim çiya tohumlu ekmek
1 k.k süzme peynir domates salatalık
Tere 3 siyah zeytin 1 haş. Yumurta
1 çatal çilek reçeli
Ara15.00 1 kupa formçayı
Akşam18.30
2 lahmacun 4 kaşık ekşili çorba 1 bardak ayran marul salatası
2 litre su (sporu yapınca yazarım tekrar)
(Yemekleri kayınvalidem yaptığı için o ne yaparsa onu yiyorum kendim ayrı pişirmiyorum beraber yiyoruz evde yemek yapmıyorum) Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente

Ay dayanamicim ben de aticiiimm

Eklentiler

• IMG_0060.jpeg
    IMG_0060.jpeg
    161,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 0CCD6E82-1D52-4172-9512-886003B65746.jpeg
    0CCD6E82-1D52-4172-9512-886003B65746.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0321.jpeg
    IMG_0321.jpeg
    117,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0376.jpeg