Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünden kalan kabak spagettimi eşime kitledim. Ona yemek yapacak vakit yoktu. Sonra yürüyüşümü yaptım geldim açımmm
Ama öyle bir öğün hazırladım ki kendime inanamazsiniz. Sadece iki malzemeyle on dakikami almadı.
Diyete çok çok uygun , doyurucu bilin bakalım ben ne yedim.

Ay merak ettim

Aslen maraşlıyız ama osmaniyede oturuyorum depremi burda yaşadım sosyal medyada çok bahsedilmesede gerçekten çok kötüydü maraşta çok yakınımı kaybettik babam tarafından kimse kalmadı maraşta hepsi şehit oldular allah rahmet eylesin sizede çok üzüldüm ama şükür evladınızı kucağınıza almışsınız rabbim kimselere yaşatmasın kimselere benim evim müstakil olduğundan çok şükür bişeyimiz yok ama 2 çocukla arabada yattığımız ve depremden dolayı eve giremediğimiz dışarda durduğumuz günler çok oldu rabbim kimselere göstermesin

Elhan cimm kuşum en büyük engelimiz kalktı evimiz satıldı duaların gücü bin şükür Rabbime . Sana da söylemek istedim . Haftasonu rahat kafayla elimizde parayla ev bakabilecez inşallah
Ne kadar güzel bir haber Cok sevindim bitanem sen en güzel en rahat evi hayal et istemeye devam et tatlım. İnsallah Rabbim denk getirecek. Hadi bakalım duaya devam ediyoruz. İnşallah inşallah

Cok iyi canim bence biraz evde yürüyüş videosu yapsan daha hizli kilo verirsin

Elhan cimm kuşum en büyük engelimiz kalktı evimiz satıldı duaların gücü bin şükür Rabbime . Sana da söylemek istedim . Haftasonu rahat kafayla elimizde parayla ev bakabilecez inşallah
Çok sevindim canım. İnşallah gönlüne göre de güzel bir ev çıkar karşınıza. Taşınma süreci hızlıca kolayca halledilir de rahat bir nefes alırsın
Ev bakma aşaması ne kadar yorucu da olsa eğlenceli bence. Tabi arkandan evden çıkman için kovalayan bir ev sahibi yoksa. Benim öyle olmuştu da.

Bugün benim günüm vardı. Arkadaşıma gittim. Herkes bir çeşit yapıp götürüyor neyse ki. Ben de güzel bir tavuklu salata yaptım. Çoğunlukla ondan yedim. Birkaç da ufak kaçamaklar yapmış olabilirim. Ama dengeli oldu içim rahat.

Hazır anlatmışken menümü de paylaşayım madem.
Kahvaltı 11
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
Kapya biber maydonoz domates

Öğle
15:30-16:30
4 YK kaşığı tavuklu aysbergli salata
2 yk patates salatası
Yarım peynirli börek
Yarım dilim pasta

1,5 lt su
Spor daha sonra bildiririm
Elhan arwengsd

Hahahah teşekkür ederim Elhan etiketleyememişim evet evet annelerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…