Popüler Konu LenaG ile MasterFit

06 ekim 2024

AÇ KARNA ; türk kahve yarım litre su
11.00
kırmızı biberli kavrulmuş soğanlı kıyma küçük kase kadar
6zeytin
salatalık
2dilim çavdar
rezene kimyonlu çay
15.00
azcık kıymadan yumurta kırdım
1dilim çavdar
18.00
kahuska 1tabak

2.5 litre su

nurovic LenaG Efenin_Annesi
efoşta kızları hastalandı gelemedi

Afiyet olsun guzzum
Akşamki ekmeğe gerek yoktu ve bir avuç yeterliydi kuruyemiş. Tabi bence
Süper afiyet olsun canım
Başarılı afiyet olsun canım

Günaydın kaptaniçem dün sabah evden çok erken çıktık vee yeğenimin kardeşimin yediği bir poşet dolusu pastane ürününü kendimi tutup sadece yazdıklarımı yedim

Afiyet olsun guzzum
Akşamki ekmeğe gerek yoktu ve bir avuç yeterliydi kuruyemiş. Tabi bence

Süper afiyet olsun canım

Başarılı afiyet olsun canım
canımm bu aralar haklısında zorluyor beni yemek niye bilmiyorum bi ilaç alıyorum o olabilir ama bugün daha dikkatli olacağım şimdi avuç içi kadar tam buğday ekmeği yedim ilacı içebilmek için resim çektim hatta baya küçük akşam atarım öğlen ve aksam da dengeleyeceğim inşallah

canımm kızının dişi ne oldu halledebildiler mi belki de uazmışsındır acaba gözümden mi kaçtı ama aklımda kaldı ne yaptınız hallolmuştur inşallah

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar. Kan tahlili sonuçlarım çıkmış. Sağlıklı ocağı d vitamini bakilmiyormus ama diğerlerine bakmış. İnsülin ve direnci 15 den 7 ye düşmüş bu çok iyi , crp de düşmüş ama b 12 vitamini yoğun bir şekilde kullanmama rağmen yükseleceğini düşmüş tuhaf yani . Birde ben diyet yapıyorum ama yine artiyim çok sıkıldım bu durumdan resmen boşuna diyet yapıyorum 15gundur

Hoşgeldin canım
Hoşbuldum teşekkürler
Vazgeçme,
Ben de öyleyim araya farklı metabolizma hızlandırı birşeyler eklemeye çalışıyorum
Kendi kendime devam ettim ama burası bana daha da azim verir diye düşünüyorum

Bir süre sonra kırılacaktır vazgeçme

Hafti içi de eliptiğe devam edebilmek umuduyla

Seni çok iyi anlıyorum. Ama pes edersek fazlasını alırız canım. Sen inatla yola devam et, illaki kırılacak bu ve vermeye devam edeceksin. Belli bı düzene de alisabiliyor metabolizma sen sasirtmaca yap detox felan.

Siisttt noluyo bakim burda, açılın ben geldim aaaaa

Yeni olmak eski olmak mesele değil, mesele kiloları göndermek kızlar kim daha çok çalışırsa o kazanır.

Geçmiş olsun canım
Kaptanım arkadaş kendi kendine tiribe girdi

Hepimiz biliyoruz ki ilk haftalarda kilolar güzel gider sonra kilo verimi yavaşlar.

Şimdi doğru söyledim diye suç mu oldu

Seni çok iyi anlıyorum. Ama pes edersek fazlasını alırız canım. Sen inatla yola devam et, illaki kırılacak bu ve vermeye devam edeceksin. Belli bı düzene de alisabiliyor metabolizma sen sasirtmaca yap detox felan.

Ay kuzum valla denemediğin bir evdeki laminantlar kaldi . Artık onları kaynatıp icicem son çare

Ekim eylülden Kasım ekimden güzel olacak diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…