Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan kaptanım Anka vardı, apa yapıyordu, bir gitti birdaha gelmedi, sen haber alıyormusun ?
Devam ediyor mu hala?
Gidiş o gidiş :işsiz: A Anka kulağın çınlasın kuzum. ☺️
Menüm:
11.00 sirkeli su
11.30 5 fındık +kahve
17:30 bir mandalina
18:00 bamya yemeği
Hurma yada meyve yerim sanırım

2 lt su + 10.000 adım
Afiyet olsun muffincim. :KK60:
İyi aksamlar 🫶🌸

15 Ocak Pazartesi beslenme listem @arwengsd Elhan Elhan 🌸

11:30
Korili omlet
İki dilim peynir
6 zeytin
1 dlm tb ekmegi
Yesillik

15:00
İncir uyutma(1 bqrdak süt,2 incir,1 ceviz)

17:20
Tavuklu mantar sote
Salata

Hava yagacak gibi ama yuruyuse cikmayi dusunuyorum sabah 50 dk eliptik yapmistim ustunu tamamlar yazarim💫

Eki Görüntüle 3370307
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü. :KK68:
Benim bı yanım Sivaslı daha ne olsun 😍
Yani daha ne isterim :confused:

Yok temizlikten sonrası benim korkulu rüyam
Tahmini 4, 5 kg nin geri gelmesi bekleniyor
O zamanlar 8. Seviye vardı ve çok sık bişeyler yapılıp yenmesi içilmesi gerekiyordu, orda çok bocaladım, üstüne Türkiye’ye gidince olanlar oldu 😔
Bu sefer bayrama kadar beraber olacağımız için ve 8. Seviye kaldırılıp direk 9 a geçeceğimiz için korkum azaldı, inşaAllah 60 a kadar durmadan gitsin🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Aa neden 8. Seviye kaldırıldı?
Kan değerlerine de bi baktır, öncesi sonrası karşılaştırma yaparsın
Yapıcam. Az kendime geleyim. Çok halsiz kaldım bugün

Menüm
Sabah 13.50
1 dilim peynir
1 tane grissini ( ayakta atıştırma)

Akşam: 17.00
Fırında sebze ( patates havuç kabak patlıcan) üstüne yoğurt

Ara: yatana Kadar ders çalışırken ya 1 avuç leblebi yerim yada mandalina.

Spor 6000 diyelim = 600 puan
Elhan Elhan
arwengsd
IMG_20240115_170722.jpg

Eklentiler

• IMG_20240115_194118.jpg
    IMG_20240115_194118.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 21
Eski günahlar temizlenmedi daha :skandal:yumurtali çiğ köftenin yumurtasiyla kurtuldun.
Olmaaaaaaaaaz :sinirli:
Yaaa litfeeeennn sadece yarın yapcaz başka yok cumaya kadar öyle etkinlik okulda😂😂😂
Nasıl böylemi yiyoruuzzzz 🤤🤤🤤🤤

real-life-facts.gif
Aynen ne bir eksik ne Bir fazla🤪😂😂😂
Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. :işsiz:Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi 🙈
Evet pişman olmam muhtmelen ben🤪😂😂 ama şaka bir yana gerçekten küçük porsiyonlar halinde tüketeceğim efendim söz 🤭

Menüm
Sabah 13.50
1 dilim peynir
1 tane grissini ( ayakta atıştırma)

Akşam: 17.00
Fırında sebze ( patates havuç kabak patlıcan) üstüne yoğurt

Ara: yatana Kadar ders çalışırken ya 1 avuç leblebi yerim yada mandalina.

Spor 6000 diyelim = 600 puan
Elhan Elhan
arwengsd
Eki Görüntüle 3370369
Afiyet olsun Serapcim. :KK60:
Fırında sebze harika bir seçim olmuş. :super:

Bugün benim günüm vardı. Arkadaşıma gittim. Herkes bir çeşit yapıp götürüyor neyse ki. Ben de güzel bir tavuklu salata yaptım. Çoğunlukla ondan yedim. Birkaç da ufak kaçamaklar yapmış olabilirim. 🤭 Ama dengeli oldu içim rahat.

Hazır anlatmışken menümü de paylaşayım madem.
Kahvaltı 11
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
Kapya biber maydonoz domates

Öğle
15:30-16:30
4 YK kaşığı tavuklu aysbergli salata
2 yk patates salatası
Yarım peynirli börek
Yarım dilim pasta

1,5 lt su
Spor daha sonra bildiririm☺️
Elhan Elhan @arwengsd
Afiyet olsun Sidoşum. :KK68:Güne rağmen gayet iyi. :super:

Afiyet olsun canım 😘 Ton balığınin üstüne kurabiye, kek koymazsan şahane olur. Dikkatli ol tamam mı kuzum. :dua: :KK60:

Peşinen kendini mağlup etmişsin. Okulun yemesi içmesi bitmez ki biz de o yollardan geçtik. :işsiz:Tatlinin porsiyonunu minnak yap. Tadını bildiğin şeyler. Yiyince pişman olacağım bir şeyi yememeyi tercih ederim. Pişman olacağından da emin değilim iyi mi 🙈

@Diykon2142 anneler grubundan arkadaşın sanırım. :KK68:Gelirse seviniriz. Varsa doğumdan kalan kilosu erir gider. :KK5:
Az kalsın koyuyordum canısı sonra gerı bıraktım
Cocuklsrın makarnasının tadına bıle bakmadım tuzsuz olmus dedıler :)
16.00 gıbı yemegı bıraktım en az 20 sast aclık yapıcsm bugun ıcın
Ac mıde ıle yatmayı planlıyorum
Az once tartıldım 62.7 cıktım yefıklerımden dolayı ınsallah yarın sabah 61ı gorurum :)

Bugün benim günüm vardı. Arkadaşıma gittim. Herkes bir çeşit yapıp götürüyor neyse ki. Ben de güzel bir tavuklu salata yaptım. Çoğunlukla ondan yedim. Birkaç da ufak kaçamaklar yapmış olabilirim. 🤭 Ama dengeli oldu içim rahat.

Hazır anlatmışken menümü de paylaşayım madem.
Kahvaltı 11
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
Kapya biber maydonoz domates

Öğle
15:30-16:30
4 YK kaşığı tavuklu aysbergli salata
2 yk patates salatası
Yarım peynirli börek
Yarım dilim pasta

1,5 lt su
Spor daha sonra bildiririm☺️
Elhan Elhan @arwengsd
İşte istikrar 😎🫶🏻 harikasin🧿
Bu ne güzellik maşallah 😍🧿
😍😘😘
Caanim Elhanim🫠😍🫶🏻

Aslen maraşlıyız ama osmaniyede oturuyorum depremi burda yaşadım sosyal medyada çok bahsedilmesede gerçekten çok kötüydü maraşta çok yakınımı kaybettik babam tarafından kimse kalmadı maraşta hepsi şehit oldular allah rahmet eylesin sizede çok üzüldüm ama şükür evladınızı kucağınıza almışsınız rabbim kimselere yaşatmasın kimselere benim evim müstakil olduğundan çok şükür bişeyimiz yok ama 2 çocukla arabada yattığımız ve depremden dolayı eve giremediğimiz dışarda durduğumuz günler çok oldu rabbim kimselere göstermesin
Ah canim orda oturan bir yakınımiz söylemişti . Çok çok etkilenmiş orası da🥺 rabbim mekanlarını cennet eylesin ,ne denir bilmiyorum çok çok üzücü . Amin canm benim

Çok sevindim canım. İnşallah gönlüne göre de güzel bir ev çıkar karşınıza. Taşınma süreci hızlıca kolayca halledilir de rahat bir nefes alırsın ☺️
Ev bakma aşaması ne kadar yorucu da olsa eğlenceli bence. Tabi arkandan evden çıkman için kovalayan bir ev sahibi yoksa.🥺 Benim öyle olmuştu da. 🤭
Yok canım . Son Ev sahibim iyi sağolsun tanıdık zaten . İşte iki küçük çocuk var . Eşimin ailesi gelecek haftasonu ailecek gorumcelerim kayinlarim fln da . Onlara bırakıp çıkarız rahat rahat gezeriz diyoruz . Abim de bakacagimiz evlere bakıyor ayarlama yapmaya çalışıyor . Simdlik her şey yolunda gibi . Ve Cook heyecanlıyım 🥰

Elhan Elhan teşekkür ederim emeklerin için 🤍 ay bu da zor ya takımımı seviyorum zaten hepsini seçerek almıştım 🙄

Vesilesiyle kilo veren vermeyen herkesi kutluyorum çünkü burda olmak paylaşımda bulunmak bile çok önemli büyük birşey 🧿

aypare ackerman aypare ackerman ı kırmızı takıma yollayıp, Ellssa Ellssa i maviş takıma alalım 💙
Hayırlı olsun aypare ackerman aypare ackerman canim çok üzgünüm cuma daha da üzülecegiz sanırım.😘🥺 Ellssa Ellssa Hosgeldin maviş takima💙😘

X