Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ohh afiyet olsunn. Bal kabagi, elma, kayisi buharda pişir içine de biraz ceviz tadi mukemmel oluyor ben bebegime yapiyorum 🤣🤣
sen nasil bu kadar çok yürüyorsun formulu ne bunun 🫣🫣🫣🧿🧿🧿
Balkabaginin kendine has tadi yetiyor banada hatta bazen dedigin sekilde kuru incirle pisiriyorum 🫠🫶Sabah eliptik yapmistim 40 dk 6500 adim yapmisti
Aksam yemeginden sonra da açık alanda yürüyüş+koşu yaptim 😎 benim vucut alisti uzun yürüyüşe,yurumezsem kuduruyom 😂😂😂

İyi aksamlar🌸
14 Ocak Pazar beslenme listem Elhan Elhan arwengsd arwengsd 🫶🏻

11:00
10 findik
1 kupa filtre kahve

13:30
1 yumurtali omlet
1 dilim peynir
Ceyrek avokado
1 dilim tb ekmek
Yesillikler

15:30
2 dilim sekersiz pismis balkabagi ustune 1 tk tahin gezdirdim 1 fincan sütlü filtre kahve esliginde yedim

17:40
Avuc ici kadar fırında pişmiş tavuk göğüs eti
5 adet kaju

3 lt su ictim,1 fincan yesilcay ictim

Bugun 17400 adımlık spor yaptim @Cordelia cigim🫶🏻
Puanim 1740
Afiyet olsun canım :KK60: Menü muhteşem. :super:Avokadonun geri kalanını nasıl sakliyorsun?
Adımlar da çok güzel. :KK9:İnsallah yarın çok güzel bir eksi gelir. :dua:Sınırda olman beni birazcık endişelendiriyor . Üzülürsün diye :KK14:

Balkabaginin kendine has tadi yetiyor banada hatta bazen dedigin sekilde kuru incirle pisiriyorum 🫠🫶Sabah eliptik yapmistim 40 dk 6500 adim yapmisti
Aksam yemeginden sonra da açık alanda yürüyüş+koşu yaptim 😎 benim vucut alisti uzun yürüyüşe,yurumezsem kuduruyom 😂😂😂
Evet zaten tadi çok güzelmis ben hep tatlisini yapardim bebekten sonra ona hep buharda pişiriyorum bi tadina baktim zaten şekerli gibi çok güzel 🫣😍😍
umarim zamanla uzun uzun yürüyebilirim senin gibi 🥹

Afiyet olsun canım . Karabuğday ekmeği mi yedin yoksa mercimek türü mü o anlamadım.
Ama bayağı az yemişsin çok güzel :nazar:
Karabuğday pirinç yarma gibi haşlıyorum 2 YK haşlanmış haliyle ikiside
Afiyet olsun ortim,iki bardak daha su içince ⭐⭐⭐⭐⭐💯🥰
Az sonra 😍
14/01 bugün ki menüm,dışarıda olduğumuz için böyle oldu üzgünüm.tek tesellim bolca su içtim.
Kahvaltı 10.00
Yarım simit
Bir sahanda yumurta
Bir kk Beyaz ve dil peyniri
Dört zeytin
Domates
Cay
Akşam 18.30
İki dilim peynirli börek
Domates
Çay
Şu iki lt yi geçti.
Elhan Elhan
ffestinalente ffestinalente
Mthn83 Mthn83
Simitle başlayıp borekle bitmiş. İnşallah yarın ki tartı seni üzmez.
Ben bugün tuz bile dokmedim 😭
Alkışlar sana ,gel sarılalı🤣🤣🤣🎉🎉🎉m, kutluyorum
😘😘😘 :KK74:
Afiyet olsun canım ❤️. Kaç tane :KK53:
Yok kız hiç birini yemedim.
Diyet menume birebir uydum 😍
Ama sanırım genel vücut şişkinliği var mens öncesi gerginim 😭

Dün gördüm 2 tane yufkayla yaptılar, patlıcanları uzun uzun doğrayıp kızartmışlar, yufkanın bir katına peynir, diğer katına patlıcanları aralıklı dizip rulo yapıp kesip pişirdiler
Onu bilmiyorum canım. Degisikmis. Güzel bir şeye benziyor. :super:Efenin annesi sanırım lazanyasini yapmıştı yufkasizdi.

Menüm
Sabah 10 sucuklu yumurta brokoli sapı 😅😅 domates
Saat 15 de çiğ badem 2 YK yoğurt mandalina
Saat 19.00 karabuğday mercimek yoğurt brokoli
1.5 lt su
Sınavım sabah pişi akşam et dürüm. Patatesli mantı kaldı
Ev temizliği yaptım sadece spor yok. 2 haftadır spor aksiyor 😭
Afiyet olsun Haticem. :KK60:
Sınavım derken pişi ve et dürüm yemedim demek mi istedin. Orayı tam anlayamadım.
Menün gayet güzel canım. 10 sucuk halkası fazla gibi. :KK14:

Cok guzel bir paylasim olmus hepimizde az yiyince verecegiz saniyoruz aksine bu durum yeme ataklarina tatli yeme ataklarina sebep oluyor

Benim vücudum için denedim gördüm o büyük bir yanılgı. Dengeli beslenince her yönüyle daha güzel kilo veriyorum. Tek sorunum işte sürdürebilmek 😬

Nasil anlamis 😬🙈 ilk yapan sen degilsin tabi👻 benim vucutta uzun acligi hic sevmez kitler kendini... Ne kadar gec yersem ilk öğünü o kadar iyi derler ya bende olmuyor 🙈

Evet oda bir risk ama zamanla alışıyor. Ben if yapıyorum mesela o kadar memnunum ki. Huzurlu hissediyorum kendimi. Hemde 3 ana 2 ara öğün beni çok yoruyor 🙄 2 öğün mis gibi. Kadın kan testinden birşeyler bakarak yazmıştı listemi veremeyince bazal yavaşlamış buda şundan olur dedi özeti buydu.

Bol su kısmına biraz dikkat etmem gerekiyor aslında 😔 suyu da bugün çok içerek telafi edeyim bari 😂😂
Evet simit hemen yansımış bu sabah tartıldım 73.3 çıktı cuma 72.9 du oysa 🤭

Neyseki cumaya daha çok var hahahja

Aa bebe mi var sende de kac aylık 😂 benım 1 numara arıza çıkardı bu sefer 😂

Tağğğbiiiii teyzesi 5 aylık bir miniğim var. Ağustos annesi olacaktım, erken doğurdum temmuz annesi oldum 😬

Çok teşekkür ederim kızlar :KK60: Kişiden kişiye değişen bir durum demek ki yediğime içtiğime full dikkat edip diyetime devam diyorum o zaman. Çok kıymetlisiniz ❤️

Gerçekten burası beni de bağladı kendine keşke daha önce gelseymişim tek pişmanlığım o 😂

İkea yine yalan oldu islerim bitmedi kardese sen git dedim
Dolap yerlestirme cok zor ühüüü🥹 ama sonrasi cok guzel🫶🏻

Ay zor evet ama seçtikçe düzenledikçe insan rahatlıyor ohh. Peşine birde banyo foşurdat oh pamucuk gibi olursun 😂

Banada gelin, mutfak dolaplarını ne kadar düzeltmeye çalışsam düzelmiyor
Nerde eski küçük mutfak dolabım

Ay valla keşke bana da birileri gelse 😂

Yeme akşama ekmek arasi çikolata yapar yersin ödül olarak 🤣🤣

Kaptan olmamış olsaydım lahmacunları ekmeğe sarmıştım da bir ciddiyet geldi bana hahjs sana da öyle oldu mu 😂

14 Ocak Menü
8.00 Kahve
12.00 Yeşil smoothie
14.00 Sade Türk kahvesi
17.00 Bolonez soslu( bildiğiniz domates püresi, soğan , kıyma , yeşil biber, baharat) kabak spagetti, yarım bardak kefir
İki litreye yakın su devam
arwengsd arwengsd
ortim sibel_84 sibel_84 :KK60:
Menü harika hocam tel öğün beslenmissin. 15 tatilde bende deneyeceğim. Tek öğün beslenme yapacağım. İnşallah basarabilirim.

sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Kahvaltı 11
Mantarlı yumurta (1yumurtadan)
Bir adet minik krep
Ara
Kahve ıkı kare bıtter
Akşam 20.00
1 adet dolma biber + yoğurt

Su 2200 yatana kadar devam 😍

Uzun zaman oldu prınc yedım ıcıme sınmedı ama 😂
Afiyet olsun canım. Menü harika . Erken yatmayacaksan saatte sıkıntı yok.

14/01 bugün ki menüm,dışarıda olduğumuz için böyle oldu üzgünüm.tek tesellim bolca su içtim.
Kahvaltı 10.00
Yarım simit
Bir sahanda yumurta
Bir kk Beyaz ve dil peyniri
Dört zeytin
Domates
Cay
Akşam 18.30
İki dilim peynirli börek
Domates
Çay
Şu iki lt yi geçti.