Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bittiğinde durum net anlaşılır bitanem . Cuma tartisindan daha çok eksi gelecek gibi.Yine de menülerin sağlıklı olsun tatlı krizlerine karşı tedbirini al. Sağlıklı atıştırmalık yapabilirsen yap. Yoksa lifalifin kuruyemişli hurma , elmasulu minik barı var onu yiyebilirsin.

Canım benim ilk 3 gün ödemim oluyor sonra duzeliyorum hatta şöyle söyleyeyim regliye 3 gün kala basliyor bu ödem

Tamam kaptanim deneyelim
Ben olmadan once iki gun bide ilk iki gunu odemli oluyorum tabi kisiye gore degisir

Yaaa çok mutlu oldumm

Hayirli pazarlar
Kahvaltimi yaptim ogle yemegi icin yulaf lapasi yapayim dedim icine trabzon hurmasi koydum pisince cok sulandi tadini cok merak ediyorum ezip uzerine koysaydim daha guzel olacakti galiba daha once yapan varmi
Hayırlı pazarlar Zeynepcim. Malzemen boşa gitmesin yemeye calis . Üzerine ezip koysan daha iyi olurdu. Sadece kuru meyveleri birlikte pişiriyorum güzel oluyor. Taze meyveleri sonradan ekliyorum .

Kaç dakika yapabileceksin bana da bildirir misin yaptiktan sonra
Tabii
Hayırlı pazarlar Zeynepcim. Malzemen boşa gitmesin yemeye calis . Üzerine ezip koysan daha iyi olurdu. Sadece kuru meyveleri birlikte pişiriyorum güzel oluyor. Taze meyveleri sonradan ekliyorum .
Evt haklisin ama muzuda icine katiyorum guzel oluyor ama evet hurmayi uzerine koysaydim cok daha guzel olurdu fena olmadi yine cok sekerli geldi ama

Tabii

Evt haklisin ama muzuda icine katiyorum guzel oluyor ama evet hurmayi uzerine koysaydim cok daha guzel olurdu fena olmadi yine cok sekerli geldi ama
Canim bir doktordan izledim. Yulafi pişirin içine 1 tatli kasigi pekmez atin bakin o sizi 4 5 saat nasil tok tutuyor demişti. Hiç denemedim ben ama doktorun yalancisiyim

Harikasın canım teşekkür ederim
Bende uzunlamasına dik ondan arıyorum daha kullanışlı olur gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…