Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım benim ilk 3 gün ödemim oluyor sonra duzeliyorum hatta şöyle söyleyeyim regliye 3 gün kala basliyor bu ödem

Tamam kaptanim deneyelim

Ben olmadan once iki gun bide ilk iki gunu odemli oluyorum tabi kisiye gore degisir
Çok teşekkür ederim kızlar Kişiden kişiye değişen bir durum demek ki yediğime içtiğime full dikkat edip diyetime devam diyorum o zaman. Çok kıymetlisiniz

Ben reglden 1 hafta önce odemleniyorum ve regl bittikten sonra 2. 3. Gunde normal cikiyorum cok rezalet bir durum benimde bugun bitti yani yarın hala şiş ama Cumaya normal kilomu gorebilirim

Ya kızlar size birşey sorucam 7 yaşındaki kızıma kan tahlili yaptırdık TSH biraz yüksek çıkmış yani sınır 4.84 iken 4.91 çıkmış anlayan varmı biraz tedirgin oldum
Canım troid hormonu. Büyümesini etkileyebilir.
Tanışalım ahahaha Ayşenur ben selamlar sen
Bende Hatice memnun oldum
Tanıdın artık ortamı tamam mı

İkea yine yalan oldu islerim bitmedi kardese sen git dedim
Dolap yerlestirme cok zor ühüüü ama sonrasi cok guzel
benim de dolaplarıma bir el atmam gerekiyor
geçen hafta bir el atmıştım aslında. onu tamamladım ama diğer dolaplara da el atmam gerekiyor. kullanılmayanları yollayacağım evden. alıp unuttuğum şeyleri de ortaya çıkaracağım. çok iyi oluyor. dolaplar da ev de rahatlıyor valla.

canım bu hepsiburada da varmış. ben gördüm.
Harikasın canım teşekkür ederim
Bende uzunlamasına dik ondan arıyorum daha kullanışlı olur gibi geliyor

ben pandeminin ilk yılı bir japon firmasınınkini almıştım. ama asıl çok sıcak tutan tantitoni ve schefer in yemek termosları. o aldığım bu katlı olanlardan. ama çok sıcak kalmıyor öğlene. ama iş görür. bir de benim tupperlarım var çeşit çeşit. onlar da soğuk yiyecek için iyi oluyor.

Yok demiyoz ki almamak icin geri duruyoz durmaya calisiyoz

Ben reglden 1 hafta önce odemleniyorum ve regl bittikten sonra 2. 3. Gunde normal cikiyorum cok rezalet bir durum benimde bugun bitti yani yarın hala şiş ama Cumaya normal kilomu gorebilirim
İnşallah canım Benimde öncesinde ödemlendiğimi teyit ettim ama bakalım yarın sabaha kaç çıkacağım çok merak ediyorum inşallah güzel bir sonuç alırım

Kolaylıklar dilerim canım. Ev işleri içinde en sevdiğim dolap ve çekmece temizliği , düzeni
O ikeaya gidilecek buyuk hevesle gidip bir mum alan beni hatırladım
Bende gidip mum alırdım, çok güzel mumlar alıp yakmaya kıyamazdım
Artık kızım mum bölümünden itekleye itekleye ilerletiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…