Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolaylıklar dilerim canım. :KK68: Ev işleri içinde en sevdiğim dolap ve çekmece temizliği , düzeni :KK37:
O ikeaya gidilecek :rapci:buyuk hevesle gidip bir mum alan beni hatırladım :oops:
Sagol Elhanciiim🥰 ben de bişey alacagimdan degil de kardesime eslik edecegim orayi dolasmayi seviyorum 🫠 hatta gidecegini bilsem yemek cantami direk oradan alirdim😌

Sagol Elhanciiim🥰 ben de bişey alacagimdan degil de kardesime eslik edecegim orayi dolasmayi seviyorum 🫠 hatta gidecegini bilsem yemek cantami direk oradan alirdim😌
Sen daha uyguna almissindir :super: Geçenlerde bir reklam gördüm. Minik daire şeklinde saklama kapları . Sıcak koydugun zaman sıcak , soğuğu soğuk tutuyor. Çok güzel de bir çantası vardı. Belki denk geldin bilmiyorum. Çalışıyor olsaydım kesin alırdım. :KK51:Benim zamanımda sefer tasları vardı. Erken gelmişim bu dünyaya ne acelem vardiysa :KK14:

Sen daha uyguna almissindir :super: Geçenlerde bir reklam gördüm. Minik daire şeklinde saklama kapları . Sıcak koydugun zaman sıcak , soğuğu soğuk tutuyor. Çok güzel de bir çantası vardı. Belki denk geldin bilmiyorum. Çalışıyor olsaydım kesin alırdım. :KK51:Benim zamanımda sefer tasları vardı. Erken gelmişim bu dünyaya ne acelem vardiysa :KK14:
Bende o yemek saklama kaplarından arıyorum bildiğiniz güzel bir ürün varsa fikir alabilirim canım

Dün sabah 7 den akşam 5 e kadar taze sıkılmış elma suyu+su ile yarı yarıya içtim.
17:00
1 kaşık magnezyumlu 1 bardak su

19:00 21:00 arası 250 ml zeytin yağı 250 ml limon suyunu karıştıdım içtim.

Az sonra yani 7:00 de lavman yapıcam.
3 kaşık pirinç lapası ile sonlandırıcam.
Elhan Elhan arwengsd arwengsd
Şifa olsun canım 😘
Acaba neden 🙄
Kız bı 3. Hafta listeyi paylaştığım neredesin 😅
Kendim Ocak 2 de basladım buraya da bır ıkı gune katıldım acıkcası 🙈 yinede eklersen sevinirim 163 boy 74.6 başlangıç 5 Ocak 72.8 12 Ocak 71.9 hedef 5 kilo
Aldım gitti 😅
Günaydın canlarım. Uykusuz bir güne merhaba 😢
Ayy bendeee
Gece hamur yoğurdum
Pişiyi mayaya bıraktım.
Patates başladım hamur yoğurdum patatesli mantı yaptım.
Çamaşır astım gece 4 du yattigim sabah ödem olmuşsum

😅😅😅

Evet denk geldiii celik daire 🫠 cok merakliyim boyle seylere ev doldu tasti artik anam isyan ediyor senin çıkılardan bıktım diye😂 artik almiyorum reklamlari engelliyorum😂

Ayy bendeee
Gece hamur yoğurdum
Pişiyi mayaya bıraktım.
Patates başladım hamur yoğurdum patatesli mantı yaptım.
Çamaşır astım gece 4 du yattigim sabah ödem olmuşsum

😂😂😂

Ay nutkum tutuldu ne desem bilemedim
Gece gece patatesli mantı aşkı nereden geldi anlamadım ama kalbe giden yol azıcık zorlu ve çetin anlaşılan 😬

Bende o yemek saklama kaplarından arıyorum bildiğiniz güzel bir ürün varsa fikir alabilirim canım
Screenshot_2024-01-14-11-43-42-998_com.instagram.android.jpg
Dediğim ürün bu canım.
Linkini de ekliyorum. Bildik yerlerde bulamadım. Biraz daha bakacağım. Bunun uzunlamasına dik olanı da var.

Dengelemişsin canımcığım.

Aslında simit olmasa eksiye bile götürür 🤍 hele de bol suyunu içtiysen.
Bol su kısmına biraz dikkat etmem gerekiyor aslında 😔 suyu da bugün çok içerek telafi edeyim bari 😂😂
Evet simit hemen yansımış bu sabah tartıldım 73.3 çıktı cuma 72.9 du oysa 🤭

Eki Görüntüle 3369478
Dediğim ürün bu canım.
Linkini de ekliyorum. Bildik yerlerde bulamadım. Biraz daha bakacağım. Bunun uzunlamasına dik olanı da var.
İste bu sil sil sil😂 mesaj oldugunu farketmedim al diyorum konustuk burada da cikti karsima 😂😂😂😂

Selam kizlar nasilsinizz :KK54:bugün biraz daha iyiyim sanirim yarindan sonra spora başlicam aslinda bugün de yapabilirim ama tam atlatmadan başlamak istemiyorum 😇 şunu da farkettim spor olmadan sadece beslenmeyle olmuyormuş 😆 bol bol yürüyüş özellikle yapabilecegine inanan varsa şu videoyu ekliyorum biraz zorlayici ama emin olun daha etkili. 10 dakika bile olsa yapmaya çalışın özellikle kirmizi takima sesleniyorum 😅🫶🏻🫶🏻❤️

Kızlar birşey soracağım 😊 sabah cumaya göre eksi geldim fakat az önce regl oldum sanırım cuma şişkinliği sebebi oymuş. Şimdi regl oldum ya tekrar ödem vs olma durumu olur mu ki ya da şöyle sorayım bu ödemli durum regl kaçıncı gününe kadar devam eder 🤔belki de kişiden kişiye değişir ama yine de fikrinizi almak istedim

Hayirli pazarlar
Kahvaltimi yaptim ogle yemegi icin yulaf lapasi yapayim dedim icine trabzon hurmasi koydum pisince cok sulandi tadini cok merak ediyorum ezip uzerine koysaydim daha guzel olacakti galiba 🙈daha once yapan varmi

Bol su kısmına biraz dikkat etmem gerekiyor aslında 😔 suyu da bugün çok içerek telafi edeyim bari 😂😂
Evet simit hemen yansımış bu sabah tartıldım 73.3 çıktı cuma 72.9 du oysa 🤭
Tatlışım simiti gördüğümde dikkatli ol diyecektim sonra vazgeçtim bunlar genç bir şey olmuyor sus herkes senin gibi değil dedim. Deseydim vücudun bana inat belki de yakacaktı. :KK14:

X