Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de bu defa kalıcı olsun diye girdim bu işe. İnşallah tekrar almam. 4 Kez 25 kilo verdim geri aldım. Sibel Can gibiyim bu konuda bu defa kalıcı olması için ne gerekiyorsa yapacağım. Kendimi tekrar etmekten sıkıldım 🥺❤️🥰
canım yaa ben de bu döngünün içine girmeyim diye buradayım... sürekli dikkat etmek zorundayız bu düzeni devam ettirmeliyiz ki yine bu zorluğa girmeyelim. Bu defa geri alış yaşamayacaksın :KK200: :nazar:
Birer lokmadan nolur ki demeler veya bir seferden bir şey olmaz diyenler çok etrafımızda. :KK17: Biz kahramanız aslında , kiymetimizi bilelim. :super:
midem ağrıyor,ay ben çok tokum,gastritim var,hipoglisemim var ( ay o nee diye merakla sorup ben hipoglisemiyi anlatırken olay kapanmış oluyor)
Benim büyük oğlum da kilolu, kilo vermek istiyor ama istediklerini yiyerek 😔
1 hafta dikkat etse diğer hafta salıyor 😔
Fezacııım benim oğlumda istediklerini yiyor yine orasına çok müdahale etmiyorum sadece yemek aralığını açsın,mesela cipsi haftada bir yapsın yada kfc hamburger vs bunlar hayatlarında olan şeyler mecbur yiyecekler... bunları haftada bir yese güzel.. oğluma soruyorum okulda ne yiyorsun diye kahvaltısız gidiyor çünkü. İlk 13 gibi falan tavuk pilav sonra belki bi kruvasan yiyorum diyor kahve yanında,akşamda evde ne varsa... Gece geliyor anne bana ne yapabiliriz atıştırmalık diyor şekersiz latte yanına leblebi kuru üzüm veriyorum falan bazen fındık fıstık meyve tabağı... küçüklükten benim dertlerimi dinlemeye başladığı için konuya dahil olarak bakıyorum:KK53:

canım yaa ben de bu döngünün içine girmeyim diye buradayım... sürekli dikkat etmek zorundayız bu düzeni devam ettirmeliyiz ki yine bu zorluğa girmeyelim. Bu defa geri alış yaşamayacaksın :KK200: :nazar:

midem ağrıyor,ay ben çok tokum,gastritim var,hipoglisemim var ( ay o nee diye merakla sorup ben hipoglisemiyi anlatırken olay kapanmış oluyor)

Fezacııım benim oğlumda istediklerini yiyor yine orasına çok müdahale etmiyorum sadece yemek aralığını açsın,mesela cipsi haftada bir yapsın yada kfc hamburger vs bunlar hayatlarında olan şeyler mecbur yiyecekler... bunları haftada bir yese güzel.. oğluma soruyorum okulda ne yiyorsun diye kahvaltısız gidiyor çünkü. İlk 13 gibi falan tavuk pilav sonra belki bi kruvasan yiyorum diyor kahve yanında,akşamda evde ne varsa... Gece geliyor anne bana ne yapabiliriz atıştırmalık diyor şekersiz latte yanına leblebi kuru üzüm veriyorum falan bazen fındık fıstık meyve tabağı... küçüklükten benim dertlerimi dinlemeye başladığı için konuya dahil olarak bakıyorum:KK53:
Mide ağrısı benim de kurtaricim ki enabiz ispatli :süslü:Kisir, mercimekli köfte, çig kofte görünce ölümlerden ölüm beğeniyorum. :silah:

Mide ağrısı benim de kurtaricim ki enabiz ispatli :süslü:Kisir, mercimekli köfte, çig kofte görünce ölümlerden ölüm beğeniyorum. :silah:
e nabız ispatlı :KK48: çevrem o kadar alıştı ki artık leyla yemez ki diyorlar hatta sen de gel bak sana göre bişeyler yapıcam diyorlar...ama bu defa da ne oluyor? yiyeceğim varsa da öyle dedikleri için yemiyorum aklımda kalıyor ve eve gelip başka birşey yiyerek çıkarıyorum(gizli yiyicilik)

ben de Çiğlideyim karşımdasın :KK51:
🤩🙃
Şirinler Şirinyer' e yakışır. :süslü:
Yerim seni tatlışım
Teşekkür ederim ama olmuyor.. ajandama bakıyorum bir yukarı bir aşagı kilom net güzel bir grafigim yok malesef. ilerleme göremiyorum kendimde.. kendim icin bir salata yapacak vaktim olmuyor. sorumluluklarım çok fazla.. Kendimde ilerleme göremeyince kendime inancım gidiyor bütün günüme yansıyor.. Bu zaman dilimi pek uygun olmadı benim için..
Önceden buraya vakit ayırabiliyordum hemen hemen herkesi tanıyordum sporda menude kiloda yarışıp zevk alıp daha da ileri gidebiliyordum ama şimdi dogru düzgün kimseyle iletisim bile kuramadım menulerimi yazamadım.. kilomu bildirip gitmekten de kendim utanıyorum artık..
yani doğru zaman diliminde değilim insa daha dogru zamanda gelicem daha sakin zamanda♥️♥️
Bende devamli aktif olamiyorum bu sıralar ama.burda uzaklaşmak da iyi.olmuuor canım
Antalya da bile öyleyse... yeşilliği tanesi 5 tl den buldum 10 demet karışık aldım bişeyler.. marketlerde tanesi 20 tl falan :işsiz: ıspanak 45..
Ayyy evet bende gördüm şaşırdım 50 tl.ispanak

Kizlar bende bu hafta spor malesef yok 😵‍💫 spor beni görse sen beni yapma diyecek 🤣
olsun kaptanım emzirmekte spor :KK200: :KK60:
Kesinlikle çok kıymetli.

Mesela benim annem çok kitap okurdu. Hep onu elinde kitapla görürdüm. Yarışma yapardık 😍 o bana kitap okumayı kattı. Bana genelde çok okuyosun di mi diyorlar 😂 birde hızlı aşırı hızlı ama hiç bozmadan konuşabiliyorum 😂😂😂😂

Tabi son yıllarda maalesef okumaya ara verdim üzücü. Bir süre sonra yine başlamaya niyet ediyorum.
yaa bende çok okurdum çok ara verdim bu yüzden bi kitap okuma grubuna katıldım bu ay. Bir kitap belirliyorlar onu okuyoruz sonra ay sonunda toplanıp kitap üzerine istişare yapılıyormuş. Aklıma şey geldi gerçi yabancı filmlerde bağımlılık bırakma grupları oluyor ya sandalyelere oturmuşlar daire oluşturmuşlar shjkl:KK48:

Sen zaten rahatsızsin bir de misafir mi agirlayacaksin :KK14: İki dakika başınız sağ olsun deyip gitseler. Bu ritüelleri sevmiyorum.
Gelen yabancı deyil, kızım, damadım ve 4 torun
Eşimin yeğeni, kocası ve 2 çocuğu
Pek yormazlar beni de ben biraz halsizim, onlar gelince biraz canlanırım inşaAllah 🤲🏼

Merhaba hanimlar nasilsiniz
Haftabasindan beri oglum hasta kusma ve ishal var dun gecede kizlarimda basladi bu hafta pek aktif olamadim bende de halsizlik var gerci bizim hasta olma luksumuz yok malum
Tutku44 Tutku44 Tutkucugum bende bir suredir senin gibiyim inan ama kopmak pek fayda getirmiyor sanki

Keşke öyle olsa meyve, sebze yemez, dışardan yemeyi ve ıvır zıvırı çok sever, kerevizli çökertme kebabını onun için yaptım, baktım diğerlerini kesmiyor, e bana niye ayrı yemek yaptırıyorsun diyorum. Kuruyemişi büyük kaseyle alır önüne, hadi diyorum sen 2, 3 avuç ye abartma, bilgisayarın yanında neyi ne kadar yediğinin farkına varmıyor, hareket yok, küçük oğlum spora gider, büyük te o heves yok😔, sadece işe yürüyerek gider gelir, 25erden 50 dakika.
Et sever, hergün et nasıl yapıyım. Çok yorucu çok

Keşke öyle olsa meyve, sebze yemez, dışardan yemeyi ve ıvır zıvırı çok sever, kerevizli çökertme kebabını onun için yaptım, baktım diğerlerini kesmiyor, e bana niye ayrı yemek yaptırıyorsun diyorum. Kuruyemişi büyük kaseyle alır önüne, hadi diyorum sen 2, 3 avuç ye abartma, bilgisayarın yanında neyi ne kadar yediğinin farkına varmıyor, hareket yok, küçük oğlum spora gider, büyük te o heves yok😔, sadece işe yürüyerek gider gelir, 25erden 50 dakika.
Et sever, hergün et nasıl yapıyım. Çok yorucu çok
kendi kendine hırslanacak o başka çare yok sen kendini yorarsın sadece :KK51:

X