Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İki bebekliler gözümde bordo bereli
Bacım size maşallah

Gerçi doğruysa tek çocuk daha zor diyorlar bilmiyorum.
Hep ikiz istemiştim , bir arada buyuteyim diye Allah onu vermedi de ikiz gibi buyutecegim aralıklarla verdi . Ama var ya böyle bir tempo yok . 6 6 30 başlayan gün 22 gibi kapanıyor ve neredeyse hiç oturamadan . Okulum çok erken yoksa bu kadar yorulmazdim . Nasip bakalım sağlıklı mutlu huzurlu olsunlar da bu günleri özlemle anacagimiz günler de gelecek

Birde çalışıyorsun
Ben işe dönünce hangi birisine yetişebileceğimi hayal dahi edemiyorum.

Amin en önemlisi sağlık gerisi hep oluyor, tadını çıkartmak ve değerini bilmek lazım.

O kadar ki mümkünlü değil yani diyosun
Bilmiyorum benim de tek cocugum var ikidir kabus görüyorum 2. cocugum oluyor ilkinde hatta agliyordum ikisine nasil bakicam ben simdi diye dün gece de gördüm yine kizim oluyordu, ilkinde de kizim oluyordu adini da melisa koymuşum

Birde çalışıyorsun
Ben işe dönünce hangi birisine yetişebileceğimi hayal dahi edemiyorum.

Amin en önemlisi sağlık gerisi hep oluyor, tadını çıkartmak ve değerini bilmek lazım.
Evet canım ama çay kahve icebiliyorum en azından okulda tenefuslerde fln oturabiliyorum olumlu yanlarina tutunuyorum başta zorlaniyor insan sonra rayına oturuyor merak etme . O tempoya da alisiliyor . Aynen öyle canim . Çok kıymetli zamanlarimiz yavrularımızla

Tesadüfen baktim 100. Etaba gelinmiş basarilar diliyorum tum kaptanlarima❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…