Popüler Konu LenaG ile MasterFit

12/01 menüsü
Kahvaltı:7.00
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
Üç tane zeytin
Bir kk Beyaz ve fil peyniri
İki çeri domates
Cay
Ara:11.00
Kahve
Öğlen:12.30
Bir karnıyarık
Bir dilim tam buğday ekmeği
İki kaşık yoğurt
Ara:15.00
Bir armut
Akşam:18.00
Dört köfte
Bir servis kaşığı makarna
İki kaşık yoğurt
Şu iki lt yi geçti.
Spor:
20 dk Leslie
15 dk tvistti sanırım bel hareketi
15 dk sandalyeye basamak görevi verdim.bacaklatim et kesti.
Elhan
ffestinalente

Önümüzde arwengsd gibi harika bir örnek var papatya. Yürüyüşünü yaptı, bol bol suyunu içti, 2.5 kg verdi biz biraz daha şanslıyız verme konusunda. Ne kadar su içersen o kadar kg verirsin hızlandırır diye düşünüyorum

menüm
10:30 sirkeli su + 5 fındık +for5xkahve
15:30 2-3 kaşık kavurmalı yumurta
18:30 yarım dilim ekmek midemi tutsun diye

2 lt su + 4500 adım

çok stresli bir dönemdeyim mideme vurdu bulanıyor
Geçmiş olsun canım Afiyet olsun yediklerini sağlıklı biraz da salata , söğüş bir şeyler olsaydı . Stresinin son bulmasını dilerim.

Amin casminim. Sabırla ulaşacağız inşallah. İyi ki bu yolu birlikte yürüyoruz.

Kaptanliga denk geldigim zamanin güzelliğine bakin ben de sizi sevdim hem de bu kadar kisa sürede 100. etabimizda umarim kirmizi takim kazanacak
İlk kaptanlık harika bir duygu. Herkesin yaşamasını dilerim. Evet unutulmaz bir 100. etap kaptanlığın olacak Arwencim . Bakalım 200. kutlamak kimlere nasip olacak Biz çoktan çıtır olmuş olacağız o zamanlarda

Afiyet olsun tatlım.
Yakında gidiklayacsksin dün tavuk döner yemiştin kuzu. Tavuk sote, tavuk suyu çorba Allah'tan yumurta yok çalıştığın için sebze pişirmek zor geliyor olabilir bilemedim. Hadi su içelim .

Dün kıymalı yumurta vardı ama evde kıyma yoktu ama mecbur proteinli olsun istedim. Bugün listeye uydum canım. Ulaşması kolay diye sanırım tavuk yazıyor.
1 porsiyon çorba hakkım vardı tavuk suyu olunca uydurdum bisiler
Sabah brokoli yedim işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…