Popüler Konu LenaG ile MasterFit

12/01 menüsü 💙🥰
Kahvaltı:7.00
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir dilim peynir
Üç tane zeytin
Bir kk Beyaz ve fil peyniri
İki çeri domates
Cay
Ara:11.00
Kahve
Öğlen:12.30
Bir karnıyarık
Bir dilim tam buğday ekmeği
İki kaşık yoğurt
Ara:15.00
Bir armut
Akşam:18.00
Dört köfte
Bir servis kaşığı makarna
İki kaşık yoğurt
Şu iki lt yi geçti.
Spor:
20 dk Leslie
15 dk tvistti sanırım bel hareketi
15 dk sandalyeye basamak görevi verdim.bacaklatim et kesti.🫣
Elhan Elhan
ffestinalente ffestinalente

Suyla aramız hıc ıyı degıl program ındırdım yıne unutuyorum bır bucuk litre ıkıye yuvarlıcam inşallah yatana kadar 😂 sorma eşimin de cok hoşuna gıttı yapımı duruyorum yarın üşenmezsem mantarlı omlet yapıcam 😂

Önümüzde arwengsd arwengsd gibi harika bir örnek var papatya. Yürüyüşünü yaptı, bol bol suyunu içti, 2.5 kg verdi 🧿🧿🧿 biz biraz daha şanslıyız verme konusunda. Ne kadar su içersen o kadar kg verirsin hızlandırır diye düşünüyorum 😊

menüm
10:30 sirkeli su + 5 fındık +for5xkahve
15:30 2-3 kaşık kavurmalı yumurta
18:30 yarım dilim ekmek midemi tutsun diye

2 lt su + 4500 adım

çok stresli bir dönemdeyim mideme vurdu bulanıyor
Geçmiş olsun canım :dua: Afiyet olsun yediklerini sağlıklı biraz da salata , söğüş bir şeyler olsaydı . :KK60: Stresinin son bulmasını dilerim.

Ellerine sağlık kaptaniçemm ❤️❤️☺️🌸

Ayyyyy ilahi ben 🤭🙈 dedim biricikimin doğum gününü mü atladım yoksaaa 😳😳😳😳

O zaman kutlu olsun 100. Etabımızzz 🎉🥳🌸🌸

Emeklerine, yüreğine sağlık bitaneeemmm sayende hepimiz çıtır adaylarıyızzz 🎉❤️🥰😍💙
Amin casminim. :dua: Sabırla ulaşacağız inşallah. :dua::KK200: İyi ki bu yolu birlikte yürüyoruz. :KK60:

👏👏👏👏👏👏👏👏

91735993_0_4fb07_424dbc94_S.gif

kxpc43y8fb2.gif

tumblr_lw8xyvoJAb1qjkn2ho2_500.gif

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif

salyut-na-prozrachnom-fone1.gif
Sayfamız seninle ne kadar güzel. :KK68::KK68::KK68:

Kaptanliga denk geldigim zamanin güzelliğine bakin 😍😍😍 ben de sizi sevdim hem de bu kadar kisa sürede 🥰 100. etabimizda umarim kirmizi takim kazanacak ☺️❤️❤️
İlk kaptanlık harika bir duygu. :KK68: Herkesin yaşamasını dilerim. :dua: Evet unutulmaz bir 100. etap kaptanlığın olacak Arwencim . Bakalım 200. kutlamak kimlere nasip olacak :confused:Biz çoktan çıtır olmuş olacağız o zamanlarda :süslü:

Sabah 1 bardak kefir
Ara yeşil çay
Öğlen karabuğday brokoli yoğurt karışımı
3 gibi 1 mandalina
Akşam 6 YK tavuk sote salata yarım kase tavuk suyuna şehriye çorbası
Ara 4 parça zeytinyağlı bisküvi 😍
Adım 7 bin
Şu 500 ml 😍
Cordelia Cordelia Elhan Elhan ffestinalente ffestinalente
Afiyet olsun tatlım. :KK60:
Yakında gidiklayacsksin dün tavuk döner yemiştin kuzu. Tavuk sote, tavuk suyu çorba Allah'tan yumurta yok :confused:🙈 çalıştığın için sebze pişirmek zor geliyor olabilir bilemedim. :KK14: Hadi su içelim . :eğlence:

Afiyet olsun tatlım. :KK60:
Yakında gidiklayacsksin dün tavuk döner yemiştin kuzu. Tavuk sote, tavuk suyu çorba Allah'tan yumurta yok :confused:🙈 çalıştığın için sebze pişirmek zor geliyor olabilir bilemedim. :KK14: Hadi su içelim . :eğlence:
Dün kıymalı yumurta vardı ama evde kıyma yoktu ama mecbur proteinli olsun istedim. Bugün listeye uydum canım. Ulaşması kolay diye sanırım tavuk yazıyor.
1 porsiyon çorba hakkım vardı tavuk suyu olunca uydurdum bisiler 😍
Sabah brokoli yedim işte

X