Popüler Konu LenaG ile MasterFit

menüm
10:30 sirkeli su + 5 fındık +for5xkahve
15:30 2-3 kaşık kavurmalı yumurta
18:30 yarım dilim ekmek midemi tutsun diye

2 lt su + 4500 adım

çok stresli bir dönemdeyim mideme vurdu bulanıyor
geçmiş olsun canim benim. Meyve veya salata yesen en azindan yine de bulaniyor mu? Ekmekle nasıl dayanacaksın

geçmiş olsun canim benim. Meyve veya salata yesen en azindan yine de bulaniyor mu? Ekmekle nasıl dayanacaksın
psikolojik olarak pek iyi değilim canım o yüzden vücudum farkında değil ve istemiyor malesef.aslında tam tersi iştahım açılır ama çok sıkıntıda olunca ters tepiyor.bu kilo vermeyide engelliyor zaten

Kaptanliga denk geldigim zamanin güzelliğine bakin ben de sizi sevdim hem de bu kadar kisa sürede 100. etabimizda umarim kirmizi takim kazanacak

Sara muhteşem bir menü, o kadar temiz ki
Olsun yorgunmuşsun, bugün dinlenip yaparsın arada dinlenmekte lazım nasılsa oldukça güzel beslenmişsin

12 Ocak Cuma menü

Sabah 07.00
2 yumurta 1 dilim ekmek

Ara
50 gram çikolata

Akşam 16.30
ızgara tavuk 100 gram
3 catal makarna 20 gram
Salata 1 dilim ekmek

21 00 yoğurt kürü

Spor sonra

Elhan ffestinalente

Çikolata mutluluğu vermiştir
Herşeyden tadımlık hem nefsi de körler ben beğeniyorum senin listelerini. Diyetisyen destekli miydi senin listelerin

Birde su ne kadar

12 ocak menüm
6.00 1 yumurta 1 dilim tbe havuç yeşillik 6 zeytin
18.00 fırında karnabahar patates,salata, 2 yk pilav
1.5 litre su
Elhan ffestinalente
6041 adım

Adımlar harika
Bunlarla doyduysan o daha harika

Kaç gündür canım senin kahvaltından çekiyor yarın deneyeceğim inşallah.

Su ne durumda canım?

Afiyetler olsun

psikolojik olarak pek iyi değilim canım o yüzden vücudum farkında değil ve istemiyor malesef.aslında tam tersi iştahım açılır ama çok sıkıntıda olunca ters tepiyor.bu kilo vermeyide engelliyor zaten
Cok iyi bilirim benim de öyle dönemlerim oldu umarim en kisa sürede toparlanirsin hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak

12.01.2024 - Z Raporum

13:48 İlk Öğün

1 dolu kase mix salata
1 dolu kase şehriye çorbası
5-6 tane acıbiber
1 dilim ekmek

19:32 İkinci Öğün

1 minik kase zerdeçallı pulbiberli yoğurt
1 kase şehriye çorbası
1 dolu kase zeytinyağlı sarımsaklı brokoli+karnıbahar
1 dilim ekmek
4-5 tane acı biber

2.5 lt su içildi. Devam ediliyor.

Eklentiler

• IMG_5261.jpeg
    188,3 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_5312.jpeg
    204,6 KB · Görüntüleme: 23
Suyla aramız hıc ıyı degıl program ındırdım yıne unutuyorum bır bucuk litre ıkıye yuvarlıcam inşallah yatana kadar sorma eşimin de cok hoşuna gıttı yapımı duruyorum yarın üşenmezsem mantarlı omlet yapıcam

Haklısın canımm.
Yok kuzum birazcık değil cooook yorulacam abimiz var bır de bizim 28 aylık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…