Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oooyyy bebeğimm nasıl gidiyorr buarada bende yiyip yiyip abartanlardanım

Sorma kızz yaaa retro mudur nedir kızım pek uyumadı 5 te uyandı uyumadı grriye dogru düzgün şaftım kaydı yakında bende olacam şaşı yaaa ameliyat olunuyomu bilmiyordum geçmiş olsun kuzumm
aynen ya bnm oğlanda 2 gündür sözde uyuyor inliyor anne anneee uykuda sürekli dönüyor o kımıldadıkça bende uyanıyorum gözaltlarım esrarkeş oldu resmen
evet canım oluyor çokda kolay basit bir işlem bir iki günede normale dönüyorsun gerçekten hayatta yaptıgım çok dogru karardı hem rahatsız olurdum o konudan

cano senin gene bir sebebin var bir güzelliğin var kimse sana şişkoda diyemez hamiş der

bana bi arkadasım bi baktırdaydın ikizdide çocugun biri içerdemi kaldı demişti ne aglamıştımmm o lafa

cano senin gene bir sebebin var bir güzelliğin var kimse sana şişkoda diyemez hamiş der

bana bi arkadasım bi baktırdaydın ikizdide çocugun biri içerdemi kaldı demişti ne aglamıştımmm o lafa
Ne biçim arkadaş ha...zaten hormonlar ağlatack yer ararken...

benim çalıştııgm yerde 300 küsür personel var işimiz kültür spor üstüne dönemsel 1000 küsür kişi görüyoruz spor için gelen kimse birbirine benzemiyor inan aynı sporu yapıp aynı diyeti yapıp kilo alan ve kilo veren görüyoruz vucudu tanımak kendi vucuduna neyin iyi geldiğini bilerek gitmek en temizi

Yaaaaa aslında diyet yapamıyorumm ilkinde yapardım doktor alma diyodu fazla kilom vardı ozaman tabii ameliyatta sıkıntılı demistii
Bundada zayıflayınca bide emzirince aşırı acıkıyorumm öyle böyle değill aksam 9 10 gibi yediğimi biliyorum bide oğlan ağırlaştı cok cabuk aldım yoksa çoğu debze yiyorum genelde

Herkeste böyle birşey varsa hee tamam diyorum çok normal bi durum
IYi yapmışsınn biran önce hallettin bitti gittii hepimizin bazı şeyleri rahatsız olduğumuz şeyler oluyo benimde dişim fazlaydı tavşan gibiydi önden biraz arkaya dogru 2 dişimi cektirdim cokta sağlamdı sonra tel taktırdım dümdüz oldu iyiki yaptırmışım dişten çok korkardım annemin ısrarıyla oldu ve iyikide yaptırmışım

ikinci hamilelikte genelde vucut akışık oldugu için yeniden o moda geçiyor diye duymuştum karnın falan dah çabuk çıkıyor demişlerdi ama ne kadar dogru bilmiyorum

iyiyim çok şükür kuzumm olsun ye sen, bebişimize yarasınn

Bugün kızımın doğum günü 35 oldu artık ,sorsan yaşlandım diyor
nice güzel yaşları olsunn

Bugün benimde doğum günüm sağlıklı ve huzurlu bir ömrü olsun
doğum günün kutlu olsun canım

ayyy ne biçim bir insanmış o da yaa, kırk kat ele insan diyemez öyle birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…