Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canımm gayet güzel

3yk makarna yedim canim. yaninda salata
Hmmm anlaşıldı merkez, afiyet olsun canım

Sabah 11.00 2 haslanmis yumurta 2 dilim ekmek
16.00 1 kase kakaolu yulaf
20.00 1 baget tavuk 2 kasik yogurt 3 kasik bulgur
4.8 lt su
Elhan Jasminium84 Cordelia
Afiyet olsun canım çok güzel

Afiyet olsun canım güzel olmuş

Güzel canım afiyet olsun

Adımlaaarrrrr

Afiyet olsun canım

18:30
Aslinda sabahtan kendime salata hazirlamistim ama sonra bir tatli krizim tuttu
Krep arasina 1 yk tahin pekmez sürüp yedim

Bunlari hep geciken regl yaptiriyor
Hihi kriz sebebi netlesti cok sukur 1 hafta gecikme sonucunda geldi regl neyse ben eliptigimden yaziyorum kizlar yapmayanlardan ondeyim

Gunaydin hepinize

Off iyi dayanıyorsun maşallah ben de isterdim tutmayı ama cesarete demiyoruminanilmaz dinç hissediyorum insan hem de 72 saat tuttugunda

Ohh ne guzel en çok istediğimiz.
beni en çok etkilyen filtre kahve oluyor onu içtiğim zaman açlık aklıma gelmiyor hiç canım günde 2 tane içiyorum kahve öğlen gibide 1 türk kahvesi içiyorum.

canım bnm başın sağolsun annesizlik ne demek iyi bilirim bizimde abimde aynı sorun oldu annem rahmetlinin adı Fati ydi anlamsız dediler cocuga sorun olur dediler ama abim koydu yinede yeğemin adı 6 yaşında şimdi fati hala adımı anlamıyorlar diyor çok üzülüyorum ama abim çok net değişmem asla diyor ne kadar dogru bilemiyorum tabi ama

Sahurda ben de yemek yiyemem. Yaza denk geldiği yıllarda karpuz yerdim. Artık o da yok ..Ramazan'ın ayrı bir havası var ya . özledim çabuk gelse
aynen kaptanellam ya gerçekten eve bile huzur geliyor sanki ama oruç tutuyorum diye gerginlik yayan tipleri es geçiyorum

beni en çok etkilyen filtre kahve oluyor onu içtiğim zaman açlık aklıma gelmiyor hiç canım günde 2 tane içiyorum kahve öğlen gibide 1 türk kahvesi içiyorum.

Bilemiyorum tabi herkesin kendi tecrubesi dusuncesi ... Doktorlar bizi bu gelgitin icerisine soktu ama bana gercekten yaramiyor denemis sonrasinda asiri der cede yaglanmistim ne zaman 2 ana 2 ara öğünler ne gectim hem kilomu verdim hem kan degerlerim duzeldi enerjim yerine geldi

Yaşasin bugün yapalım mı vaktin olursa. Pazi kavuracaktim onu da perşembeye bırakayım. Kereviz bugün bir şey yaparsa yarın müdahale edebiliriz en azından. Pazartesi eksilerimize zeval gelmesin.
Biricikim ben bugün biraz rahatsızım şimdi doktora gidicem sen bugün yap ben de iyi olunca yapayım

aynen canım her vucutta değişiyor kesinlikle ben deneye yanıla fark ettim bu durumu
ben yeyince veremiyor değilim ama bende yeme kontrolü yok az yemeyi öğrenemedim bu yüzden diyetisyenim de bunu bildiği için 5 yıllık arkadasım ve diyetisyenim aralıklı oruç ve omad olarak ilerliyor ama asla aynı seyi uzun süre yapmıyoruz 1 hafta omad 1 hafta aralıklı oruç haftada 2 gün 3 ögün haftada 3 gün 2 ögün şeklinde vucudu alıştırmadan devam ediyoruz ama ( bu sır diyetisyenim 72 saati bilmiyor )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…