Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kesinlikle rahatsız oldugumuz şeyleri kendimize düşman etmeden kurtulmak en güzeliymiş bunu 30 yaşında öğrenmem biraz geç oldu ama

Bugün benimde doğum günüm sağlıklı ve huzurlu bir ömrü olsun
Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle beraber nice mutlu sağıklı yıllar dilerim
Yok canım.insan ömrü uzadı. O orta yaş sayılıyor artık . Sağlıkla yaş alın inşallah
Aynen eskşden 50 dedşlermş orta yaş kabusu oluyordu,sağlık durumları alarm veriyor artık dikkat etsekte gene az bişi sıkıntılar başlıyor
cano senin gene bir sebebin var bir güzelliğin var kimse sana şişkoda diyemez hamiş der

bana bi arkadasım bi baktırdaydın ikizdide çocugun biri içerdemi kaldı demişti ne aglamıştımmm o lafa
Halt etmiş o arkadaş.

Bugün benimde doğum günüm sağlıklı ve huzurlu bir ömrü olsun
Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle beraber nice mutlu sağıklı yıllar dilerim
Yok canım.insan ömrü uzadı. O orta yaş sayılıyor artık . Sağlıkla yaş alın inşallah
Aynen eskşden 50 dedşlermş orta yaş kabusu oluyordu,sağlık durumları alarm veriyor artık dikkat etsekte gene az bişi sıkıntılar başlıyor
cano senin gene bir sebebin var bir güzelliğin var kimse sana şişkoda diyemez hamiş der

bana bi arkadasım bi baktırdaydın ikizdide çocugun biri içerdemi kaldı demişti ne aglamıştımmm o lafa
Halt etmiş o arkadaş.

arkadasmı düşmanmı bir kadın kadına bide yani keleşli hanımım bendede var niye dert ettiysem öyle bir insanın lafını işte

sağlıkla gelsin inşallah kiloda veriliyor bugunlarde geçiyor kucagına alıp kokusunu duydunmu hersey anlamını yitiriyor ya zaten unutmasak o acıları zorlukları herkes tek çocuk olurdu demi
Tabiikii kuzu yaaa aynı fikirdeyimm güzel bi duba halimle burada olacağımmcok merak ediyorum son kilom kaç olcak ilk tartım

Boyum 154 ama düşmüştür 55 56
yasasın bnm kadar minnoş bir bayan gelmişşşş normalde gruba bakınca boy ortalaması uzun bir kaç kişi 150 lilerdeyiz bende aslında o kilolarda olunca anca zayıf oluyorum ama uzun hedefler yoruyor diye az az hedef koyuyorum şimdilik hedefim şubata kadar 59 lar sonra yanına geliirm bende inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…