Popüler Konu LenaG ile MasterFit

09/01 menüsü,
Kahvaltı:7.00
Bir yumurtadan omlet
İki zeytin
Bir dilim peynir
Bir dilim tam buğday ekmeği
Çay
Ara:10.00
Havuç,elma,mandalina simoti
Öğlen:14.00
Bir kepçe çorba
Bir kıymalı dolma
İki kaşık yoğurt
Bir kase limonlu maydanoz ve taze soğan
Akşam:18.30
Bir kepçe çorba
Bir kıymalı dolma
İki kaşık yoğurt
Bir kase salata
Su iki lt içtim.
Spor: 30 dk Leslie bosted
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

aynen canım her vucutta değişiyor kesinlikle ben deneye yanıla fark ettim bu durumu :KK43:
ben yeyince veremiyor değilim ama bende yeme kontrolü yok az yemeyi öğrenemedim bu yüzden diyetisyenim de bunu bildiği için 5 yıllık arkadasım ve diyetisyenim aralıklı oruç ve omad olarak ilerliyor ama asla aynı seyi uzun süre yapmıyoruz 1 hafta omad 1 hafta aralıklı oruç haftada 2 gün 3 ögün haftada 3 gün 2 ögün şeklinde vucudu alıştırmadan devam ediyoruz ama ( bu sır diyetisyenim 72 saati bilmiyor ) :ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:
Diyetisyenle oldugunu bilmiyordum🙏😘 sırrın sırrımız😏😎

Günnnnooooooooo

im-here.gif

günaydınnnnn canım
ay ne hoşuma gitti kedinin tipi belki kendimi buldum hele gözlerine bayıldım bnmde gözlerim şaşıydı :KK53::KK53:ameliyat oldum
Sorma kızz yaaa retro mudur nedir kızım pek uyumadı 5 te uyandı uyumadı grriye dogru düzgün şaftım kaydı yakında bende olacam şaşı😀😀😀 yaaa ameliyat olunuyomu bilmiyordum geçmiş olsun kuzumm

iyiki doğdun canım yeni yaşın beklediğin istediğin keşke dediğin her güzelliği hayırlısı ile getirisn inşallahhhhhh :KK60::KK60::KK60::KK60::KK200::KK200::KK200:

Günaydın canım ☀️
Nice sağlıklı,mutlu ve huzurlu yaşların olsun🙏
Doğum günün kutlu olsun 🎉🎉🎉🎉💐🌹🥀🌺🌷🪷🌸💮🏵️🍰 küçük bir dilim pasta da hediyen.Sonrasinda bol bol su içmeyi unutma lütfen🥰😘💗💙💗
Çok sağolun kızlar insanın sene de bir günde olsa ruhunun okşanmasi ne güzel

Afiyet olsun canım
sağol canımm

aynen canım her vucutta değişiyor kesinlikle ben deneye yanıla fark ettim bu durumu :KK43:
ben yeyince veremiyor değilim ama bende yeme kontrolü yok az yemeyi öğrenemedim bu yüzden diyetisyenim de bunu bildiği için 5 yıllık arkadasım ve diyetisyenim aralıklı oruç ve omad olarak ilerliyor ama asla aynı seyi uzun süre yapmıyoruz 1 hafta omad 1 hafta aralıklı oruç haftada 2 gün 3 ögün haftada 3 gün 2 ögün şeklinde vucudu alıştırmadan devam ediyoruz ama ( bu sır diyetisyenim 72 saati bilmiyor ) :ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:
ben de senin gibiyim canım, çok öğünlü beslenme hiç bana göre değil çünkü yemeye başladığımda abartanlardanımm ne yazık ki :KK43:

ama mesela başka bir arkadaşım asla aralıklı oruç yapamıyor, açlık sonrası öğününde yeme atağı yaşıyor resmen

09/01 menüsü,
Kahvaltı:7.00
Bir yumurtadan omlet
İki zeytin
Bir dilim peynir
Bir dilim tam buğday ekmeği
Çay
Ara:10.00
Havuç,elma,mandalina simoti
Öğlen:14.00
Bir kepçe çorba
Bir kıymalı dolma