Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin
Diyorum ya pazartesilerin bana garezi var
59.9 ciktim
Gecen Cuma 59.2 idim
Fark +700
Regl gecikmesinin 5. Gunundeyim adeta balon baligi gibi dolaniyorum hem şiş hem agresif

Elhan Jasminium84
Günaydın tatlışım. Pazartesileri trip atalım boş ver
Regl de nazlanip duruyor bakar mısın
Menülerin önünü aydınlatsın onlara güven şişlige ve agresiflige karşı bir şeyler düşünmeliyiz

Cumlenin sonundaki Gideri oluyor ve o gülücük ikna etmeye engel oldu
Ya at mıyız biz ne yulafı yaaa diyor kafamın içinde hep bir ses ve hevesle alınan yulaflar aylarca bekliyor dolapta ama sonra bi gaz başlıyorum tekrar sonra yine aynı ses gibi bir döngüye giriyorum yulaf olunca konu ama vallahi gideri oluyor dediğim şekilde

Umudumuz daim olsun tatlım . Günün hep aydın olsun.
Şiir gibisin Sen ne güzelsin İnşallah tatlım hep beraber güzel aydınlık günlerimiz olsun
Günaydın canım tebrikler

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim canım

Tebrikler canım

Teşekkür ederim maviş kaptanım

Tebrikler canım
Sağol canım benim

Arada boyle gecikmeler yasamaya basladim yaa gecen yaz 15 gun gecikti.
Doktora gittim herseye bakildi normal...
Sanirim boyle arada tekleye tukleye menapoz a dogru yol alacagim

Sanki biraz erken tartıldugın için

Ben cok seviyorum lapasi beni cok mutlu ediyor aramiz iyidir yulafla

Haklısın kaptanım, sadece 1 salatalık yedim sebze olarak

Tebrikler canım inşallah istediğin kiloyu görürsün Cumaya

Tost makinesine yumurtalı yulafı dök katılaşınca içine beyaz peynir koyup 2 ye katla baharat da atınca biraz gideri oluyor
Birkaç tarife baktım, hep ya peynir koymuşlar omletin içine ya da üzerine kaşar serip eritiyorlar. Ben dedim ki yanında yiyeyim de gözüm doysun, peynir yemedim demeyeyim. Milletin neden peyniri baştan eklediği şimdi anlaşıldı.

Neyse ki cumadan pazartesiye kilo alan tek ben değilmişim. Bu niye böyle oluyor yav? Bugün tartı günü diye dün köye bile gitmedim ben!?!!?? (Köy bizim için zengin, hamur işli kahvaltı demek, şerbetli tatlı demek, kebap demek hem de akşam yemeği 8 gibi yani geç oluyor. Dedim hiç gitmeyeyim +1,5 kilo almayayım.) Elhan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…