Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Üç köy ziyareti bir "gün" yapmaz. Lutfen köyümüze bir şey deme.

Herkese günaydın
Muhteşem sonuçlar var harikasınızz ooh gitsin kilolar

Benim sanırım fotoğraflı tartı paylaşmam gerekiyor yanlış anlamadıysam öyle Elhan

Saatlerim bebişten dolayı çok karışık oluyor o yüzden gün sonlarında z raporu çıkartsam iyi olacak

Eklentiler

• IMG_5173.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 26

Ne muhteşem bir köymüş orası neden bizim köyümü lahana çorbası ve marul salatası çağrıştırıyor acaba

Gunaydin
Diyorum ya pazartesilerin bana garezi var
59.9 ciktim
Gecen Cuma 59.2 idim
Fark +700
Regl gecikmesinin 5. Gunundeyim adeta balon baligi gibi dolaniyorum hem şiş hem agresif

Elhan Jasminium84
regl gecikmesi çok etkiliyordur canım, tez zamanda gelir de kurtarır seni ödemlerinden inşallah

şahanesin canımm tebrikler

Haklısın kaptanım, sadece 1 salatalık yedim sebze olarak
artacak ben inanıyorum

tebrikler canımm

Cenaze haberi aldık, oraya gidiyoruz
Cuma 74
Bugün 72.600
Fark 1.400
Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun

Günaydın

Cuma :59.7
Pazartesi :59.4
Giden:-300

Elhan @Jasminium84
tebrikler canımm

Tartı detayına Maşallah ne güzel bakmış minnağim .
Başlangicin hayırlı olsun.

Menopizda aylık gecikmeler oluyor kuzum. Bunlar sayılmaz. Daha on yıl var çağırma hemen.
tamam çağırmayacağım,en doğru günde gelip yoluna girecek doktor cinsel hayatını yoluna sok demişti Elhancığım ama öyle kolay olmuyor o işler bekar olunca sanırım bu konuyu yanlış başlıkta dile getirdim bir derdim vara gidiyom ben

Gitme kuzum kurtlar sofrasında harcarlar seni.
Aklı başında, güler yüzlü, tatlı dilli , gözüne ve gönlüne hitap eden iyi bir hayat arkadaşı gelsin bulsun seni inşallah. sağlık için yani yoksa sen yalnız başina da çok mutlusun.

Sana da bu rüya yakışırdı. Resimdeki parmak mi yoksa

Hayırdır inşallah.
Sorarım dedikten sonra sordu mu ...rüya değil kabus görmüşsün

Kız ben kavgadan tırsarım, hiç bulaşmam
Haklı bile olsam susarım
HanimKelesimiGetir di o

Fragman verseydin azcık fikir yürütürdük

HanimKelesimiGetir tatlım sabah günaydınını göremedim. içimi bir endişe kapladı. İyisin değil mi ekürim.

Cümleten günaydınlar hanımlar,bulaşık makinesi su almıyor servis gelecekti sabahtan,adreste hata olmuş yarına kaldı,eşimde evdeydi bekledik gelmedi,Sağlık ocağına gittim ahandaa böyleyim 2 gündür ciğerler temiz neyseki doktorumuz iyisin abla bişicin yok dedi..

Yarın sabah gelecek servis bakalım ne diyecek sabah olmam haberiniz olsun.

Geçmiş olsun canım. Değişik bir salgın var. Eve girdi mi çıkmakta bilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…