Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumaya toparlarsin inşallah canım
bugüne özel

afiyet olsun canım, tebriklerr, cumaya güzel bir eksi gelecek inşallah

tabii ki göreceksin, sana güvenim tamm, ümitsizlik yok
Öyle olsun bakalim

Hoş geldin canım.
Nerede kalmıştık Devam kararına sevindim Baban inşallah iyilesmistir geçmiş olsun
Hoşbuldum ablacım. Şükür iyi babam toparladı bayağı artık pille yaşamaya alışıyor. Babam toparladı derken ben hastalandım garip bir öksürük kaldı halen geçmiyor

Aşkım bu ne güzel eksiler böyle daha pazartesi bugün neler yaparsın sen merak etme
Canımsin
Tebrikler canım
Erken saatlerde tartildigin için de olabilir. Diyetisyen saatinde belki daha çok eksi gelebilir. Sonuç yine de çok güzel eksi eksidir
Olabilirim aynen yarın diyetisyen ne diyecek beğenecek mi bakalım. Ama hafta sonu zorlandigimi söyleyeceğim
Tebrikler canım

Tebrikler canım

Sen de bir öğün besleniyorsun ama
Sağol kaptanım

Bir dahakine aç gitme tatlım. O gün ne planladiysan mutlaka onu ye. Risk alma olur mu
Tamam hocam ya tahmin edemedim normalde dikkat eden biridir ama doğumdan sonra biraz değişmiş
Selam kızlar ;

Ben tekrar gelebilir miyim ?
Aaa hosgeldin canim. Geçmiş olsun bu arada
Cumaya toparlarsin inşallah canım

Öyle olsun bakalim
Insallah 61.lerde çıkmak hedefim kaptanim yapabilir miyim bilmiyorum

Bence üzülme sen dogru olani yapiyor ve bunu bedeninde hissediyorsan tartinin seni uzmesine izin verme

Günaydın canım tebrikler
Uuuuuuiuu tebrikler canm
Teşekkür ederim canım
Tebrikler canım Harika bir eksi
Teşekkür ederim canım
cuma 65,1
pazartesi 64,7
fark 400
haftasonu rejimde olmayanın yediği kadar yememe rağmen pazar akşamını yemek yerine bir leğen marulla geçirmek kurtardı beni galiba
Elhan
sibel_84
Tebrikler canım
Teşekkür ederim maviş kaptanım
Cuma 66,20
bugün 65,85
-350 gr
Elhan Jasminium84
Tebrikler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…