Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Adım adım eksiye gecmeni dilerim bitanemm. Aktif olarak aramızda olsan eksiye geçersin eminim. Kenarda devam et tatlım ama bu kenarda durmalar paylaşimini engelliyor.

Haklısın abla ama ben gruba girersem daha kötüye gideceğimi düşünüyorum. Paylaşım yapma stresi beni daha çok yemeye itiyor. Diyetisyende öyle. Normal hayatıma uydurabileceğim şekilde yavaş yavaş vermeye çalışıyorum inşallah 1-2 hafta içinde platese başlayacağım haftada 2 gün. elhanımm yaa seviyorum seni ve bu enerjini

İnşallah toparlarsin canım. Dün Menünü aradı gözlerim . Vucudunun sıkılaşmasi çok güzel.

Sen de bir öğün besleniyorsun ama
bugüne özel

afiyet olsun canım, tebriklerr, cumaya güzel bir eksi gelecek inşallah

Günaydınnnn
Cuma 64.2
Pazartesi 64.4
Fark +200 gr
Elhan Jasminium84
dün daha fazla artım vardı. çok şükür bir kısmı gitti.
cumaya tekrar 63 ü görebilirim di miii????
tabii ki göreceksin, sana güvenim tamm, ümitsizlik yok

Daha kötüye gitmezsin grubun enerjisi iyi gelir diye düşünüyorum. Yavaş yavaş ver yine kendini iyi hissetmen için buradayız.
Pilatesle devam etmen ne güzel bir şans. Ben de seni çok seviyorum o yüzden beraber olmayı arzu ediyorum. Biricik daydayimizsin .

Bir dahakine aç gitme tatlım. O gün ne planladiysan mutlaka onu ye. Risk alma olur mu

Düşecegiz kalkacagiz tecrübelerle daha güçlü yola devam edeceğiz . Allah'ın izniyle istediğin kiloya ulaşacaksin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…